Dlaczego PITax.pl?

  • PITax.pl jest naprawdę łatwy

   PITax.pl jest naprawdę łatwy

   Zadajemy proste pytania, używając łatwego języka.
   Nie musisz czytać długich instrukcji, skomplikowanych interpretacji oraz zawiłych ustaw.

  • Nowicjusze mile widziani

   Nowicjusze mile widziani

   Jeszcze tego nie robiłeś? Nie ma obaw!
   Poprowadzimy Cię za rękę, krok po kroku.
   Zadamy Ci tylko kilka prostych pytań.

  • Ważne wydarzenia w Twoim życiu

   Ważne wydarzenia w Twoim życiu

   Chcesz wiedzieć, czy ważne wydarzenia w Twoim życiu: ślub, narodziny dziecka, czy choroba babci, mają wpływ na Twoje życie podatkowe? PITax.pl rozwiąże Twoje wątpliwości, a zadając proste pytania przypomni Ci o tym, co ważne przy rozliczeniu podatku.

  • PITax.pl czy księgowa?

   PITax.pl czy księgowa?

   Dlaczego PITax.pl jest lepszy od księgowej? To proste -  z PITax.pl rozliczysz podatek szybciej, łatwiej i taniej. Pomożemy Ci we wszelkich działaniach. Przypomnimy Ci o ważnych sprawach, o których zapomnieć może nawet księgowa. PITax.pl dołoży wszelkich starań, abyś osiągnął zwrot podatku, z którego będziesz zadowolony.

  • Z PITax.pl nigdy nie jesteś sam!

   Z PITax.pl nigdy nie jesteś sam!

   Wiemy, że sytuacja podatkowa każdej osoby jest zupełnie inna, więc jeśli masz pytania - my mamy odpowiedzi. Możesz uzyskać porady przeszukując naszą bazę wiedzy stworzoną przez ekspertów lub dzwoniąc na udostępniony na naszej stronie numer Krajowej Informacji Podatkowej.

  • Pytania i odpowiedzi

   Pytania i odpowiedzi

   Stworzyliśmy dla Ciebie obszerną bazę informacji podatkowej. Niedługo uruchomimy zaawansowany system wyszukiwania informacji, abyś mógł jeszcze łatwiej dotrzeć do odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

  • Pomoc techniczna

   Pomoc techniczna

   Jeśli miałbyś pytania lub problemy związane z używaniem PITax.pl - pytaj śmiało. Odpowiedzi znajdziesz w zakładce "Pomoc". Wkrótce będziesz mógł zapytać również naszych konsultantów technicznych dostępnych online na czacie.

  • Twój największy zwrot podatkowy

   Twój największy zwrot podatkowy

   PITax.pl poprowadzi Cię krok po kroku tak, abyś otrzymał wszystkie ulgi podatkowe, do których jesteś uprawniony. Postaramy się być dla Ciebie najlepsi po to, abyś osiągnął możliwie najwyższy zwrot podatku.

  • Dziesiątki odliczeń zmniejszających Twój podatek

   Dziesiątki odliczeń zmniejszających Twój podatek

   PITax.pl zadba o to, abyś był świadomy różnych odliczeń podatkowych. Nawet tych, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Pomożemy Ci w udokumentowaniu każdego odliczenia, które Ci się należy.

  • Podaruj i zapłać jeszcze niższy podatek

   Podaruj i zapłać jeszcze niższy podatek

   Czy wiesz, że dając kilka tysięcy złotych darowizny na cele szlachetne, możesz na tym zaoszczędzić nawet kilkaset złotych? Podobnych sytuacji obniżających podatek jest więcej. Specjalnie dla Ciebie nasi eksperci stworzyli algorytmy pozwalające zapłacić Ci optymalny podatek. Po prostu rozlicz się z PITax.pl, odpowiadając na proste pytania. PITax.pl wskaże Ci proste rozwiązania.

  • Niższe podatki w przyszłym roku - tylko z PITax.pl

   Niższe podatki w przyszłym roku - tylko z PITax.pl

   Nie wykorzystałeś wszystkich możliwości obniżenia podatku w tym roku? Twoje dziecko kończy studia? Szykują się inne zmiany podatkowe? PITax.pl da Ci rekomendacje, w jaki sposób zapewnić sobie optymalne w Twojej sytuacji podatki na przyszły rok. Nasze algorytmy zawierają setki rekomendacji zebranych od najlepszych doradców podatkowych w Polsce.

  • Obawiasz się kontroli skarbowej?

   Obawiasz się kontroli skarbowej?

   Z PITax.pl nie musisz! Jesteśmy pierwszym programem w Polsce, który Cię do niej przygotuje.

  • Poprawność obliczeń na piątkę

   Poprawność obliczeń na piątkę

   W PITax.pl zwróciliśmy szczególną uwagę na poprawność obliczeń. Korzystamy ze wzorów dostarczonych przez Ministerstwo Finansów i gwarantujemy ich poprawność.

  • Sprawdzamy błędy w Twoim zeznaniu

   Sprawdzamy błędy w Twoim zeznaniu

   Przed wysłaniem online PITax.pl sprawdza, czy wprowadzone przez Ciebie dane są poprawne i spójne. Jeśli znajdziemy błędy lub luki - pomożemy Ci je poprawić i uzupełnić. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje zeznanie podatkowe zostało dobrze wypełnione.

  • Gwarancja pomocy przy kontroli podatkowej

   Gwarancja pomocy przy kontroli podatkowej

   Doradcy podatkowi PITax.pl pomogą Ci w przypadku kontroli urzędu skarbowego - bez dodatkowych opłat. Opcja ta jest dostępna w droższych pakietach.

  • Pewność, zaufanie i wsparcie profesjonalistów

   PITax.pl powstał w odpowiedzi na ogromny "bałagan" na rynku ofert oprogramowania do rozliczenia podatku. W sieci możemy znaleźć dziesiątki, jeśli nie setki, programów służących do rozliczania podatku. Część z nich to programy niesprawdzone, zawierające poważne błędy, i od niezaufanych producentów.

   Pewność, zaufanie i wsparcie profesjonalistów

   PITax.pl Łatwe podatki 2018 jest najłatwiejszym programem PITax.pl dostępnym na rynku. Nasi eksperci już 5 rok optymalizują przygotowane dla Państwa oprogramowania, wprowadzili do systemu setki porad i ułatwień podatkowych, które sugeruje program. Postaramy się, abyś nie żałował skorzystania z naszych usług.

   PITax.pl jest bezpiecznym programem. Został zbudowany przez zespół z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w budowie systemów bankowych. Chcemy stworzyć w sieci miejsce, w którym podatnik będzie miał pewność, że dostanie usługi podatkowe na wysokim poziomie.

   PITax.pl daje szereg dodatkowych możliwości - postaramy się przygotować Cię na wypadek kontroli skarbowej, udostępnimy wiedzę ekspertów podatkowych, a w najtrudniejszych przypadkach pozwolimy Ci na rozliczenie wraz z najlepszymi specjalistami podatkowymi.

   Program PITax.pl jest dostępny za darmo i zawsze taki pozostanie. Dostępna jest również oferta płatna usług rozszerzonych.

  • Twoje dane są zawsze chronione

   Twoje dane są zawsze chronione

   Ochrona danych naszych klientów jest podstawą naszej działalności. Niezależnie od tego, jaką wersję naszego oprogramowania wybierzesz, dołożymy starań, aby Twoje dane były bezpieczne.

  • Tylko Ty masz dostęp do swojego zeznania

   Tylko Ty masz dostęp do swojego zeznania

   PITax.pl został zaprojektowany wg najbardziej rygorysycznych wymogów ochrony informacji. Nasze rozwiązania przewyższają wymogi GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Wszystkie dane osobowe oraz dokumenty przesłane przez Klientów są szyfrowane. System został poddany rygorystycznym kontrolom bezpieczeństwa.

  • Bezpieczne przesyłanie danych

   Bezpieczne przesyłanie danych

   Przesyłanie danych z Twojego komputera na serwery PITax.pl zostało zabezpieczone certyfikatem najwyższej klasy - takim, jakiego używają największe banki, jak np. EV SSL (Extended Verification Secure Socket Layer). Połączenie jest w pełni bezpieczne. Dodatkowo dbamy, aby w pamięci komputera, na którym wypełniasz PITax.pl nie pozostały Twoje dane i abyś miał pewność, że nikt inny nie będzie miał dostępu do Twoich informacji.

Pomoc techniczna

 • 534 30 50 40
 • pn - pt: 9:00 - 16:00

Krajowa Informacja Podatkowa

 • (22) 330 0 330
 • pn - pt: 7:00 - 18:00