• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Ludowy Klub Jeździecki "Zabajka"
    KRS 0000003258

Ludowy Klub Jeździecki Zabajka swoją działalność rozpoczął w roku 1978. Od tej pory sporo się zmieniło – oczywiście na lepsze :) Od samego początku byliśmy otwarci na młodych adeptów jazdy konnej - pierwsze obozy dla (dla studentów 2-go roku UMCS) odbyły się już w wakacje 1978 roku.

Zabajka to między innymi:
- nauka jazdy konnej dla dzieci i dorosłych
- możliwość wyjazdów w teren na klubowych koniach pod czujnym okiem instruktora
- zawody i rajdy
- pensjonat (hotel) dla koni
- bar z przepysznymi daniami
- baza noclegowa
- miła i przyjazna atmosfera.

Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych klubów jeździeckich na terenie Podkarpacia. Oprócz dużej głównej stajni posiadamy jeszcze dwie tylne stajnie oraz stajnie letnie. Na wypadek przyjazdu dużej ilości gości na zawody czy rajdy mamy w zanadrzu zapasowe pomieszczenia przygotowane specjalnie dla przyjezdnych.

Posiadamy dwie kryte ujeżdżalnie, ogromny czworobok, okólnik oraz parkur. Dla bardziej wprawionych jeźdźców jest kilkuset metrowa ścieżka dookoła klubu, a także mnóstwo kilometrów tras polnych poza samym terenem klubu.

Ośrodek jest czynny siedem dni w tygodniu.

Jazdy odbywają się w godzinach do południowych i popołudniowych. Za każdym razem godzinę zajęć należy ustalić indywidualnie z instruktorem.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.