• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża Era-Art
    KRS 0000015596

Misja
Promocja artystów (malarstwo, tkanina, rzeźba), aktorów, literatów itp. jak również ich prac - nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
Przybliżenie dobrej sztuki jak największej liczbie obywateli.

Prowadzone działania
Promocja artystów (malarstwo, tkanina, rzeźba), aktorów, literatów itp. jak również ich pracy - nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
Przybliżenie dobrej sztuki jak największej liczbie obywateli.
Obecnie w lokalu artystycznym Stowarzyszenia "Tygiel" odbywa się wystawa tkaniny artystycznej i prac wykonanych z papieru czerpanego gdyńskiej plastyczki Teresy Szydłowskiej.
22.11.2000 r. odbędzie się wręczenie nagród laureatom III Konkursu Fotografii Prasowej Polski Północnej organizowanego przez SPAW "Era - Art" i wernisaż wystawy pokonkursowej również w "Tyglu".
13.12.2000r - wystawa scenografii teatralnej.
22.10.2000r. - zakończyła się wystawa Józefa Michulca, artysty z Łodzi - tkanina unikatowa - "Tygiel".
Od momentu otwarcia naszego lokalu - 3.09.1999r. organizujemy raz w miesiącu wystawy i spotkania literackie.
W maju 2000 zorganizowaliśmy wystawę "Duży Format" w dużej sali konferencyjnej Centrum Hurtowego Renk w Barniewicach k/Gdańska - ogromne zainteresowanie - wspaniali artyści i prace.
26 maja w Gdańskim Centrum Organizacji Pozarządowych wystawa z cyklu Pokolenia "Matki i córki" - prace wystawiały artystki mamy i artystki córki.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.