• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Klub Sportowy "Jaćwing" - Suwałki Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "Cross"
    KRS 0000046079

Organizacja prowadzi działalność na rzecz osób niewidomych i słabowidzących w zakresie kultury fizycznej, turystyki, rehabilitacji i czynnego wypoczynku. W ramach promowania zdrowego trybu życia Klub prowadzi zajęcia szachowe, warcabowe, kręglarskie i strzelectwa laserowego z broni krótkiej i długiej.W 2013 r. zawodnicy Klubu na VIII Mistrzostwach Polski Niewidomych i Słabowidzących w Bowlingu zdobyli dwa złote medale. Na II Otwartych Mistrzostwach Europy Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu w grze parami zawodnik Klubu zdobył I miejsce i złoty medal.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.