• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Ochotnicza Straż Pożarna w Kętach
    KRS 0000065068

Misja
Nasza GPR uczestniczyła w ratowaniu życia ludzkiego w największej katastrofie budowlanej w Polsce - zawaleniu hali Międzynarodowych Targów Katowickich 28 stycznia 2006. Dzięki naszym psom udało się uratować sześć osób, a nasi ratownicy uczestniczyli w wydobyciu wielu innych wraz z PSP, Policją oraz Ratownikami CSRG. Na miejscu tragedii byliśmy pierwszą Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą z psami.
Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc byśmy mogli utrzymać gotowość i mobilność naszej grupy na dotychczasowym bardzo wysokim poziomie oraz uzbroić naszych ratowników w niezbędny sprzęt osobisty pozwalający szybciej oraz bezpieczniej ratować ludzkie życie.
Współpracujemy również z Beskidzkim Odziałem GOPR
W ramach współpracy na terenach górskich z wykorzystaniem naszych psów, niejednokrotnie od stycznia 2005 roku uczestniczyliśmy w akcjach poszukiwawczych na prośbę GOPR.

Więcej informacji na temat naszych działań szkoleń, pokazów oraz akcji na witrynie internetowej: www.strazgpr.mix.pl

Jeżeli chcą państwo 1% przekazać na działalność Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej prośimy w tytule przelewu wpisać "JEDEN PROCENT PSY RATOWNICZE"

Prowadzone działania
1% podatku dla Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.