• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej
    KRS 0000102162

Celem stowarzyszenia jest popularyzacja i upowszechnianie dyscypliny sportu - plażowej piłki siatkowej, podnoszenie poziomu wyszkolenia w tej dyscyplinie sportu,podejmowanie różnorodnych działań na rzecz rozwoju piłki siatkowej, integrowanie procesów szkoleniowych z działalnością wychowawczą, prowadzenie współzawodnictwa sportowego.

Stowarzyszenie prowadzi drużyny plażowej piłki siatkowej.Obecnie drużyna PSPS Chemik Police występuje w II lidze, z dużymi szansami na awans do ligi pierwszej. Najzdolniejsze zawodniczki powołane zostały do Kadry Narodowej. Wychowankowie polickiego klubu zdobyli w sumie 11 medali (w tym 4 złote) Mistrzostw Polski oraz 4 i 5-te miejsca w Mistrzostwach Europy V 23.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.