• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja Dziecięca Fantazja
    KRS 0000168783

Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non-profit, której celem jest "leczenie duszy" nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji.

Dla większości dzieci, dzieciństwo to pierwszy, wyjątkowy i niepowtarzalny, nie mniej jednak jeden z kolejnych etapów w życiu, natomiast dla dzieci nieuleczalnie chorych, dzieciństwo pozostanie wszystkim, czego w życiu doświadczą, los bezwzględnie pozbawia je fundamentalnego prawa - wkroczenia w świat dorosłości.

Co więcej, dzielnie zmagając się ze swoją chorobą i walcząc o każdy dzień życia, nieuleczalnie chore dzieci, dodatkowo tracą wiele podstawowych radości i przyjemności, jakie daje okres dzieciństwa, bardzo często opieka nad śmiertelnie chorym dzieckiem oznacza, że rodzina nie może sobie finansowo pozwolić na zaspokojenie innych potrzeb dziecka, niż te związane z leczeniem i utrzymaniem przy życiu. Fundacja Dziecięca Fantazja stara się pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom uwierzyć, że tak samo jak inne zdrowe dzieci, mogą one mieć marzenia, uwierzyć, że się spełniają, mieć prawo do kształcenia, rozwijania swoich zainteresowań i talentów, rehabilitacji zdrowotnej i walki o życie do końca!

Fundacja obejmuje swoimi działaniami teren całego kraju. Do chwili obecnej Fundacja urzeczywistniła ponad 2100 marzeń nieuleczalnie chorych dzieci, na fundacyjnej liście dzieci oczekujących na spełnienie swoich najskrytszych marzeń ma nadzieję ponad 400 dzieci, wciąż napływają nowe zgłoszenia. Fundacja organizuje spełnienie marzenia dzieci zaraz po otrzymaniu środków od sponsorów. W wielu przypadkach sponsorzy przekazują środki na wybrane przez siebie marzenia dzieci wówczas są one realizowane przez Fundację zgodnie z życzeniem sponsora, w pozostałych przypadkach, wpłaty darczyńców i sponsorów przekazywane są na spełnianie marzeń dzieci w najcięższym stanie.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.