• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    CZE-NE-KA - Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt
    KRS 0000194959

CZE-NE-KA Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt jest Organizacją Pożytku Publicznego, która od 1998 roku lat pomaga niepełnosprawnym dzieciom i dorosłym poprzez prowadzone w ramach wolontariatu zajęcia dogoterapii.
Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie i w tym roku naszych działań.
Przeznaczając 1% swojego podatku dochodowego, zrealizujecie Państwo szczytne cele, wypełniając w swoim PIT w odpowiedniej rubryce KRS - 0000194959.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na stronie www.czeneka.org i na FB https://www.facebook.com/Cze-ne-ka gdzie zamieszczamy aktualne wydarzenia.
Ponadto w ramach Fundacji działa Zespół Tańca Historycznego CHOREA ANTIQUA, w którym tańczą członkowie Zarządu i wolontariusze.
Kolejna sekcją Fundacji jest Sportowy Klub Psów Zaprzęgowych, który jest organizatorem wyścigów Psich Zaprzęgów i Parazawodów z udziałem psów dla osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.