• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Towarzystwo Oświatowe "Od Nowa"
    KRS 0000207964

Prowadzone działania
1. Prowadzenie Niepublicznego Przedszkola "Kubuś Puchatek" od 10.09.2004r. w budynku Szkoły Podstawowej w Grzybnie(utworzonego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Grzybna i Gminy Unisław "Podkowa" wg koncepcji H.J.Medoń w 2002r.)
2. 2006r. - program "Desportare - Rekreo", "Z Kołem Gospodyń Wiejskich przez 50 lat", "Sportowo i kolorowo" czyli półkolonie letnie dla dzieci z miejscowości Grzybno
3. 2007. - "Kultura, sztuka i lato" czyli półkolonie letnie dla dzieci z miejscowości Grzybno, "Prehistorycznie i współcześnie" czyli półkolonie letnie dla dzieci z Grzybna, III Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, "Sobotnie spotkania z językiem angielskim i technologią komputerową".

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.