• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja Centrum Fotografii
    KRS 0000223157

Działania:
- propagowanie fotografii jako sztuki,
- organizowanie wystaw i imprez fotograficznych,
- szerzenie wiedzy o historii fotografii polskiej i światowej,
- promocja polskich fotografików w kraju i na świecie,
- promocja zagranicznych fotografików w Polsce,
- wyszukiwanie i promocja młodych talentów w fotografii,
- tworzenie kolekcji wartościowych zdjęć,
- zbudowanie biblioteki książek o fotografii,
- organizowanie warsztatów fotograficznych,
- i inne.

Prowadzone działania
Fundacja zorganizowała trzy edycje międzynarodowego przeglądu fotografii - FotoArtFestival. Jest to duża i prestiżowa impreza, na którą zjeżdżają widzowie z całej Polski i zza granicy. Średnio festiwal odwiedza około 20 000 osób. Większość prezentowanych wystaw głównych to nazwiska artystów o światowej sławie, pokazywane w Polsce po raz pierwszy.

Fundacja prowadzi również Galerię Fotografii B&B (powstała w roku 1991), która organizuje 11 wystaw rocznie, z których każdą ogląda około 3000 osób - fotograficy, uczniowie, osoby starsze, amatorzy fotografii, dyrektorzy instytucji. Wystawy są autorstwa polskich i zagranicznych artystów. Każdej wystawie towarzyszy katalog. Galeria pokazała ponad 200 wystaw.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.