• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Razem"
    KRS 0000227441

Misja
- Wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego, sportowego i gospodarczego wsi Stolec i gminy Ząbkowice Śl.
- wspieranie demokracji i budowanie społeczeństwa obywatelskiego w środowisku lokalnym.

Prowadzone działania
Ze względu na bardzo krótki staż naszego stowarzyszenia nie możemy się jeszcze pochwalić większymi osiagnięciami. Organizowaliśmy wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży pozyskując środki z KRUS, Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Były to półkolonia w naszej miejscowości (36 dzieci), obóz wypoczynkowy nad morzem (120 osób) oraz obóz międzynarodowy w Niemczech - Erichshagen (40 osób).
W roku 2006 działalność tą będziemy kontynuować. Składaliśmy również wnioski o małe granty lecz ze względu na brak doświadczenia nie mamy jeszcze sukcesów.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.