• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Inicjatyw Kulturalnych w Gminie Łubniany "Animator"
    KRS 0000231615

Prowadzone działania
Animacja życia społeczno-kulturalnego wiąże się między innymi także z działalnością amatorskiego ruchu artystycznego. Jeżeli zaś o ową działalność idzie, to trzeba nam wszystkim przyznać, że nie sposób o niej mówić, nie wspominając o zespołach pielęgnujących taniec, muzykę ludową oraz inne gatunki muzyczne, do takiej działalności przypisane, o twórcach, o ludziach, którzy w swoich społecznościach realizują różnorakie cenne inicjatywy i przedsięwzięcia sportowe, kulturalne, oświatowe, itp.
Zespoły, grupy zainteresowań, zajęcia edukacyjne przy Łubniańskim Ośrodku Kultury:
- Dziecięcy Zespół Śląskiej Pieśni Ludowej - "Dziatki Starki Jagatki". W repertuarze Zespołu znajdują się stare, VIII i XIX wieczne śląskie pieśni ludowe z okolic Opola, Raciborza, Olesna... - Zespół prowadzi Gabriela Dworakowska
- "STEP I" - Zespół Tańca Nowoczesnego( grupa starsza)
- "STEP II" - Zespół Tańca Nowoczesnego (grupa młodsza) - Zespoły prowadzi Agnieszka Kardas
- "VOLT" - Zespół Tańca Nowoczesnego. Zespół tańczy tzw. modern jazz. - Zespół prowadzi Damian Gorazdowski
- Chór mieszany - pod kierunkiem Joanny Dudy
- Orkiestra dęta - pod dyrekcją Janusza Wyrwała
- Studio instrumentalne - pianino, instrumenty klawiszowe. - Joanna i Artur Kansy- Budzicz, instrumenty perkusyjne- Sebastian Dworakowski
- Zespoł wokalno-instrumentalny "Liberty", w składzie Karolina Tarara - śpiew, Sebastian Dworakowski - perkusja, Tomasz Krawiec - gitara prowadząca, Marek Kołodziej - bas. Zespół gra muzykę pop-rockową. Podejmuje próby tworzenia własnych utworów.
- Studio fotograficzne "ZOOM"
- Grupy językowe - język niemiecki. Grupę prowadzi Aldona Pyrasz
- Studio plastyczne - Maria Orlik

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.