• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja Oaza Życzliwości
    KRS 0000233899

Prowadzone działania
Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia wśród dorosłych i młodzieży. Prowadzimy 14- dniowe Wczasy Zdrowotne z dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku, dzięki któremu można odnowić się biologicznie. Pragniemy, aby nasz dom był miejscem, gdzie młodzi i starsi, samotni, z rodzinami, zorganizowane grupy tu, w dogodnych warunkach lokalowych, w pięknej scenerii przyrody i ciszy, odnowili nie tylko ciało, ale i swoją duchowość. Chcielibyśmy, aby nasi wczasowicze wyjeżdżali stąd zdrowsi oraz przekonani, że warto wokół siebie tworzyć atmosferę życzliwości, wręcz tworzyć środowiska ludzi życzliwych.

Leży nam na sercu przyszłość młodzieży. Dlatego w roku 2012, we współpracy z Gimnazjum nr 37 w Krakowie, rozpoczęliśmy nowy projekt edukacyjny: "Czym skorupka za młodu nasiąknie...". Pierwszy etap projektu to warsztaty żywieniowe dla młodzieży p.t.: "Dieta? Fitness? Oczywiście!", dzięki którym młodzi ludzie poznają zasady zdrowego odżywiania nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Osoby niepełnosprawne zapraszamy do skorzystania z turnusów rehabilitacyjnych, jakie prowadzi nasz ośrodek.
Zachęcamy do odwiedzenia pięknych okolic Kalwarii Zebrzydowskiej, Lanckorony i Wadowic!

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.