• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja Zdrowia i Kultury "Kochaj Życie"
    KRS 0000280475

Działamy już od 5 lat, ale status OPP otrzymaliśmy dopiero 31 października 2012 roku. Nie jesteśmy Fundacją znaną z mediów, ale zdajemy sobie sprawę, że wielkie dzieła rozpoczynają się od najmniejszych kroków. Początki jak zawsze były trudne, ale nie poddawaliśmy się. To co zaplanowaliśmy udało nam się zrealizować. Nieśliśmy pomoc zarówno dzieciom jak i dorosłym, a także pomagaliśmy w wyposażaniu placówek medycznych. Teraz postanowiliśmy zrobić jeszcze więcej. Rok temu podjęliśmy decyzję o budowie KLINIKI DLA DZIECI Z PORAŻENIEM NARZĄDÓW RUCHU. Dotychczas w Polsce brakuje takiego obiektu, a dzieci, których rodziców stać na leczenie i rehabilitację wysyłane są do Niemiec. My wiemy, że należy pomóc wszystkim dzieciom, gdyż wszystkie cierpią jednakowo.

Wiemy, że dzięki Państwa wsparciu, za kilka lat będziemy mogli ogłosić wykonanie zadania, a dzieci nie będą musiały być leczone poza granicami, lecz we własnym kraju. Każda darowizna od Państwa to wielki dar, który pozwoli zrealizować nasze zamierzenie. Wierzę, że wspólnymi siłami można stworzyć niejedno wielkie dzieło, że pomożemy cierpiącym dzieciom.

W imieniu Zarządu i Rady Fundacji bardzo serdecznie z góry Państwu dziękuję.
Małgorzata Nowotnik - Prezes Fundacji

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.