• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja "Potrafię Pomóc" na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi
    KRS 0000303590

Fundację założyli i prowadzą rodzice dzieci niepełnosprawnych. Nadrzędnym celem działania, dla którego powołaliśmy fundację było powołanie i prowadzenie ośrodka opiekuńczo-rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych z wadami rozwojowymi oraz przedszkola integracyjnego. Oprócz pomocy dzieciom chcemy pomagać również rodzicom, którzy stoją na początku drogi którą my już zaczęliśmy. Organizujemy spotkania, szkolenia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, pokazy sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. W niedalekiej przyszłości planujemy organizację turnusów rehabilitacyjnych. Wszelkie informacje o organizowanych spotkaniach znajdą Państwo na naszej stronie www.potrafiepomoc.org.pl.

Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się, że cel, dla którego powołaliśmy fundację - który kiedyś wydawał się tak odległy - teraz udaje się realizować. Prowadzimy Ośrodek rehabilitacyjno-edukacyjny dla Wyjątkowych Dzieci we Wrocławiu przy ul. Kominiarskiej 42B. Zapraszamy do odwiedzin jego na bieżąco modyfikowanej strony - www.wyjatkowedzieci.org.pl.

Wydaliśmy "Informator dla Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych", który dostępny jest w wersji papierowej i elektronicznej na naszej stronie internetowej.

Służymy wsparciem i doradztwem z zakresu kontaktów ze specjalistami i innymi rodzicami dzieci niepełnosprawnych.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.