• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Grupa Animacji Społecznej "Rezerwat"
    KRS 0000314115

Jesteśmy grupą młodych ludzi dla których los dzieciaków spędzających swój czas na ulicy nie jest obojętny. Jesteśmy animatorami walczącymi z uliczną nudą i proponującymi naszym podopiecznym inne, często oryginalne i nowatorskie formy spędzania wolnego czasu. Zaprzyjaźniamy się z tymi dzieciakami, które z różnych względów są defaworyzowane przez innych dorosłych obecnych w ich życiu - przez nauczycieli, pedagogów, wychowawców, sąsiadów, służby porządkowe.

Jesteśmy pedagogami ulicy czyli osobami, które postanowiły wyjść na ulicę w poszukiwaniu zagubionych często dzieciaków. Tworzymy zespół ludzi (psychologów, pedagogów, absolwentów nauk społecznych), który od kilku już lat pracuje z dziećmi i młodzieżą cieszącą się „złą sławą” pochodzącą z bardzo trudnych i niebezpiecznych środowisk.

Często jesteśmy ostatnią deską ratunku dla tych młodych ludzi, którzy przez swą rzeczywistość na ulicy zgubili swoją drogę, popadli w konflikty z prawem, są zagrożeni sankcjami izolacyjnymi, czy też porostu nie mają co ze sobą zrobić ze względu na brak konstruktywnych propozycji lub możliwości finansowych.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.