• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja Techsoup
    KRS 0000327333

Fundacja TechSoup oferuje polskim organizacjom pozarządowym tanie oprogramowanie i produkty sieciowe poprzez program Technologie Non-Profit.

Wspieramy i współorganizujemy NetWtorek – comiesięczne wtorkowe spotkania dla wszystkich zainteresowanych częścią wspólną dwóch zagadnień: działalnością organizacji pozarządowych oraz nowymi technologiami. Żeby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę Net Wtorka: http://www.netwtorek.pl bądź napisz: ekipa@netwtorek.pl

Obecnie Fundacja prowadzi pracę nad przekształceniem platformy Technologie.org.pl w portal edukacyjny o technologiach w pracy polskich organizacji pozarządowych. W ramach tego projektu chcemy budować i udostępniać zasoby wiedzy na temat nowych technologii, a także ułatwiać dialog i wymianę w tym zakresie. Portal technologie.org.pl będzie wspierać przede wszystkim organizacje pozarządowe, ich pracowników, wolontariuszy, członków oraz aktywistów społecznych w skutecznym korzystaniu z i dostępie do nowych technologii.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.