• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja "Świadomi Rodzice"
    KRS 0000334655

Nasza Fundacja zajmuje się zagadnieniami związanymi z dziećmi, głównie wcześniaków i bliźniąt, ale nie tylko. Głównym naszym celem jest szerzenie wiedzy na ich temat, tworzenie grup wsparcia i pedagogizacja rodziców, organizowanie szkoleń i warsztatów, pomoc psychologiczno-pedagogiczna oraz pomoc w rozwoju dzieciom potrzebującym poprzez udostępnienie udziału w rehabilitacji oraz różnych formach terapii.

W siedzibie naszej Fundacji działa również Klub Kangura, To spotkania dla Rodziców, zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa. Idea bliskości, którą realizujemy między innymi nosząc dzieci w chustach, wynika z naszego głębokiego przekonania, że dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują czułego kontaktu, przytulania, bujania i noszenia.

Prowadzimy również sklep charytatywny. Wszystko jest do nabycia po stosunkowo niskich cenach, ponieważ w większości są to rzeczy używane lecz w bardzo dobrym stanie. Wszystkie dochody ze sklepu są przeznaczane na cele statutowe Fundacji.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.