• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Dress For Success Poland - Strój dla Sukcesu
    KRS 0000338193

Misją Dress for Success Poland jest promowanie niezależności ekonomicznej wśród kobiet znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i zawodowej poprzez zapewnienie stosownego ubioru do pracy, wsparcia zawodowego oraz narzędzi niezbędnych do ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego.
Polski program Dress for Success polega na przygotowywaniu kobiet do rozmowy kwalifikacyjnej i funkcjonowania w nowej pracy. Dress for Success wyposaża swoje klientki w elegancki strój, odpowiedni do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. Często uczy je także wystąpień publicznych, wspiera psychologicznie (tańce w kręgu, warsztaty wzmacniające), makijażu, odpowiedniej postawy, zaprasza do fryzjera i klubu fitness, w uzasadnionych przypadkach również do lekarza czy psychologa. Beneficjentki organizacji mogą korzystać z pomocy osobistych mentorek.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.