• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja Studentów i Absolwentów Uczelni Wyższych - Pomeranian Students' Coalition
    KRS 0000341169

Fundacja Studentów i Absolwentów Uczelni Wyższych - Pomeranian Students’ Coalition została założona przez siedem osób, które w okresie studiów aktywnie działały w Samorządzie Studenckim na uczelni oraz w skali ogólnokrajowej, angażowały się w szeroko rozumiane życie społeczne, a także realizowały swoje zainteresowania.

Zapraszając do współpracy osoby wyróżniające się szeroko rozumianą aktywnością podczas studiowania oraz działalnością społeczną założyliśmy fundację, która ma być platformą służącą do dalszego rozwoju zainteresowań jej członków oraz wspierania młodych ludzi chcących mieć wpływ na otaczający ich świat.

W ten sposób powstała organizacja, której udało się skupić w swoich szeregach studentów i absolwentów uczelni wojskowych, morskich, uniwersyteckich i politechnicznych z całego kraju.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.