• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Klub Sportowy Różanka Wrocław
    KRS 0000352110

Klub piłkarski KS Różanka Wrocław powstał jako lokalny klub zrzeszający grupę ludzi, których pasją jest przede wszystkim sport. Od samego początku ideą, która przyświeca jego założycielom jest promowanie sportu - piłki nożnej, ale także propagowanie zdrowego stylu życia zarówno wśród dorosłych jak i młodzieży. Można śmiało powiedzieć, że jako klub KS Różanka Wrocław jest po prostu grupą przyjaciół, którzy postanowili sformalizować swoje wizje tworząc klub, w którym każdy członek może poczuć się jak część rodziny, która jako kolektyw realizuje wspólnie wyznaczone cele.

Idea klubu od samego początku nie uległa zmianie, jednak z biegiem czasu doświadczenie zdobyte na zarówno na boiskach piłkarskich jak i w życiu uświadomiło członkom, że podstawą rozwoju wszystkich klubów sportowych jest nie tylko realizowanie własnych celów, ale również pomoc oraz inwestowanie w najmłodsze grupy przyszłych sportowców, którzy często dzięki wsparciu klubu są w stanie odnaleźć swoje życiowe powołanie. Sport pozwala nie tylko rozwijać się fizycznie dzieciom i młodzieży, ale także pomaga wykształcić wytrwałość i systematyczność, które zdobywa się przede wszystkim poprzez wieloletnią współpracę z rówieśnikami oraz poprzez rywalizację na meczach i treningach. Ta mieszanka dostarcza najmłodszym bardzo często ogromu niezbędnego doświadczenia na całe życie, doświadczenia które kształtuje kręgosłup, nazywany przez nas po prostu charakterem.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.