• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja "Pokonaj Raka"
    KRS 0000387370

Celem fundacji jest pokazanie, że raka można pokonać i po chorobie wrócić do życia pełnego pasji i marzeń. Walczymy o zmianę mentalności słowa RAK. Przekonujemy i przypominamy, że RAK to diagnoza nie wyrok. Mobilizujemy chorych do walki o najcenniejszy dar... dar... ludzkiego życia. Pragniemy jednoczyć Europejczyków, świat do wspólnej walki XXI wieku.
Dajemy ludziom wiarę i siłę. Trekking w górach wyzwala energię i mobilizuje do pokonania wszelkich przeciwności. Nasze działania mają skłonić do rozbudzenia świadomości ZDROWEGO ŻYCIA, w którym ważny jest ruch, zdrowe odżywianie, pozytywne nastawienie. To droga do zdrowia.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.