• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja "Invictus"
    KRS 0000402164

Fundacja Invictus to organizacja wchodząca w skład grupy HCE - Human Capital Evolution.
Nasza fundacja powstała z myślą o uzdolnionych sportowo dzieciach i młodzieży.
Zarówno założyciele fundacji, jak również jej przyjaciele, to ludzie słynący z zamiłowania do sportu.
Fundacja Invictus to nic innego jak połączenie wiedzy i doświadczenia ekspertów z dziedziny rozwijania kapitału ludzkiego z ogromną pasją do sportu.
Celem naszej organizacji jest podarowanie szansy na realizację swoich marzeń, tym którzy z przyczyn losowych takiej szansy nie otrzymali.
Fundację Invictus niewątpliwie wyróżnia podejście oraz sposób realizacji swoich programów. Naszym priorytetem jest nie tylko wsparcie finansowe, ale również czynne uczestnictwo w kształtowaniu osobowości naszych podopiecznych. Chcemy, aby dla tych młodych ludzi sport stał się nie tylko ciekawą przygodą, ale również cenną lekcją życia.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.