• Formularze PIT
    dla Ciebie    KRS 0000168783

Formularze PIT 2017/2018 dla Fundacja Dziecięca Fantazja

 

 

PIT PIT  PIT  PIT
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy,
z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82% podatników.

Dochody z działalności gospodarczej
dochody małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach z o.o.,
Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
 PIT  PIT

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader

lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

Zamiast ręcznie wypełniać formularz PIT, możesz go łatwo wysłać do urzędu skarbowego przy pomocy programu PITax.pl Łatwe podatki
i przekazać 1% organizacji o numerze 0000168783.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%
Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non-profit, której celem jest "leczenie duszy" nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji.

Dla większości dzieci, dzieciństwo to pierwszy, wyjątkowy i niepowtarzalny, nie mniej jednak jeden z kolejnych etapów w życiu, natomiast dla dzieci nieuleczalnie chorych, dzieciństwo pozostanie wszystkim, czego w życiu doświadczą, los bezwzględnie pozbawia je fundamentalnego prawa - wkroczenia w świat dorosłości.

Co więcej, dzielnie zmagając się ze swoją chorobą i walcząc o każdy dzień życia, nieuleczalnie chore dzieci, dodatkowo tracą wiele podstawowych radości i przyjemności, jakie daje okres dzieciństwa, bardzo często opieka nad śmiertelnie chorym dzieckiem oznacza, że rodzina nie może sobie finansowo pozwolić na zaspokojenie innych potrzeb dziecka, niż te związane z leczeniem i utrzymaniem przy życiu. Fundacja Dziecięca Fantazja stara się pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom uwierzyć, że tak samo jak inne zdrowe dzieci, mogą one mieć marzenia, uwierzyć, że się spełniają, mieć prawo do kształcenia, rozwijania swoich zainteresowań i talentów, rehabilitacji zdrowotnej i walki o życie do końca!

Fundacja obejmuje swoimi działaniami teren całego kraju. Do chwili obecnej Fundacja urzeczywistniła ponad 2100 marzeń nieuleczalnie chorych dzieci, na fundacyjnej liście dzieci oczekujących na spełnienie swoich najskrytszych marzeń ma nadzieję ponad 400 dzieci, wciąż napływają nowe zgłoszenia. Fundacja organizuje spełnienie marzenia dzieci zaraz po otrzymaniu środków od sponsorów. W wielu przypadkach sponsorzy przekazują środki na wybrane przez siebie marzenia dzieci wówczas są one realizowane przez Fundację zgodnie z życzeniem sponsora, w pozostałych przypadkach, wpłaty darczyńców i sponsorów przekazywane są na spełnianie marzeń dzieci w najcięższym stanie.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!