Jesteś tutaj: Strona główna O firmie Dla prasy

Dla prasy

Dziękujemy za zainteresowanie rozwiązaniami PITax.pl Łatwe podatki. Zapraszamy do zapoznania się z usługą rozliczenia PIT oraz z przygoto-
wanymi przez nas opracowaniami dotyczącymi rynku podatków.

PITy jak w USA

28 kwietnia 2014 r.  Czytaj całość »

Już w tym roku polscy podatnicy składający PITa mogą skorzystać z podobnych rozwiązań jakie są stosowane z powodzeniem za oceanem. Zawiłości związane z wypełnianiem PITów zostały całkowicie uproszczone przez zespół inżynierów i specjalistów finansowych, którzy stworzyli portal podatnika dostępny pod adresem pitax.pl. Założenia portalu są proste: podatnik nie musi wiedzieć niczego o podatkach, PITa wypełnia automat i za zgodą podatnika wysyła do urzędu. Co ważne usługa jest dostępna za darmo.

Czytaj całość »

Automat wypełni PIT za podatnika

19 lutego 2014 r.  Czytaj całość »

W tym roku podatnicy odetchną z ulgą. Wystarczy udzielić odpowiedzi na kilka prostych pytań, a roczne rozliczenie podatków zostanie wypełnione automatycznie i doręczone do urzędu skarbowego. Koniec nerwowego stania w kolejkach w urzedzie skarbowym. Koniec korzystania z drogich usług księgowych. Działa już portal pitax.pl, który zmieni oblicze podatków w Polsce. 

Czytaj całość »

Biuro prasowe pitax.pl

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz postaramy się dostarczyć materiały, które będą pomocne w Państwa pracy.

Artykuły o tematyce podatkowej

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą artykułów o tematyce podatkowej. Artykuły udostępnione są w dwóch sekcjach:

Poradniki podatkowe

Tutaj znajdą Państwo podzielone na zagadnienia artykuły dotyczące problematyki rozliczeń podatkowych wraz z wyjaśnieniami krok po kroku, jak dać sobie radę z zawiłościami materii. »

Sytuacje w życiu i ich konsekwencje podatkowe

W tej sekcji znajdują się opisy sytuacji życiowych, w jakich znaleźli się nasi klienci - przysłowiowi "Kowalscy" - wraz z obszernym opisem zwracającym uwagę jak te zdarzenia wpływają na zobowiązania podatkowe obywatela. »

Zasady cytowań artykułów
PITax.pl udzlela praw do cytowania fragmentów artykułów pod warunkiem podania źródła, w przypadku materiałów umieszczonych w internecie wraz z aktywnym odnośnikiem do strony pitax.pl. Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o wykorzystaniu cytatów z naszych artykułów na adres press@pitax.pl. Dysponujemy też materiałami, które w całości mogą być przez Państwa wykorzystane. Prosimy o kontakt e-mailem.

Identyfikacja wizualna PITax.pl Łatwe podatki

Pomoc techniczna

  • 534 30 50 40
  • pn - pt: 9:00 - 16:00

Krajowa Informacja Podatkowa

  • (22) 330 0 330
  • pn - pt: 7:00 - 18:00