Jesteś tutaj: Strona główna O firmie Współpraca

Współpraca

Poszukujemy nowych osób, firm i organizacji, które zechcą dołączyć do naszego zespołu. Przyłącz się do nas i wraz z nami zmieniaj rzeczywistość. Jeśli jesteś księgowym, doradcą podatkowym lub posiadasz stronę internetową, to czekamy właśnie na Ciebie.

 

Doradcy podatkowi

Doradcy podatkowi

Poszukujemy rzetelnych, profesjonalnych doradców podatkowych, specjalistów w swojej dziedzinie, którym możemy powierzyć ciężar kontaktów naszych klientów z instytuacjami skarbowymi. 

 

Właściciele stron internetowych o tematyce finansowej

Właściciele stron  internetowych o tematyce finansowej

Chętnie nawiążemy współpracę z portalami internetowymi zajmującymi się tematyką finansów, podatków i porad prawnych. Jesteśmy najlepsi i chcemy współpracować z najlepszymi. 

Księgowi

Księgowi

Poszukujemy księgowych, zarówno z doświadczeniem, jak i osób dopiero po studiach, które wesprą nas w naszych działaniach. Dołącz do nas i pomóż nam sprawić, aby podatki dla każdego Polaka stały się jasne i przejrzyste.

Eksperci podatkowi

Jeżeli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, poszukujesz nowych wyzwań i chcesz nawiązać z nami współpracę, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Organizacje pożytku publicznego

Organizacje pożytku publicznego

Nawiązaliśmy współpracę z fundacją "Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych", która oferuje organizacjom przystępującym do programu szerokie wsparcie, w tym pomoc w zdobywaniu funduszy z 1%. Na naszej stronie umieścimy bezpłatnie wizytówkę z informacją o Państwa organizacji wraz z danymi potrzebnymi dla rozliczenia się. W zamian oczekujemy jedynie zamieszczenia linku do naszej strony pitax.pl

Pomoc techniczna

  • 534 30 50 40
  • pn - pt: 9:00 - 16:00

Krajowa Informacja Podatkowa

  • (22) 330 0 330
  • pn - pt: 7:00 - 18:00