• Gotowe
    Formularze PIT
    z KRS Twojej
    OPP

Udostępnij Formularze PIT dla OPP - 1% PIT z PITax.pl

Przygotowane! Pobierz program, formularze, bannery.

KRS

0000071397

Zawsze sprawdź, czy wygenerowany program i dokumenty prawidłowo wskazują Twoją organizację.

zmień organizację

Formularze PIT z KRS Twojej Organizacji

Jeśli chcielibyście Państwo wykorzystać zestaw formularzy PIT z numerem KRS Waszej organizacji
 prosimy o skorzystanie z poniższego linku:

https://www.pitax.pl/krs/formularze/0000071397/

Link prowadzi do specjalnie przygotowanej strony z możliwością pobrania dedykowanych formularzy PIT w wersji do kopiowania i druku wraz z załacznikami. Daje to Państwu możliwość dodarcia do podatników preferujących rozliczenie podatkowe na tradycyjnych papierowych formularzach. Możecie zaoferować takim osobom pobranie formularzy PIT z Waszym KRS z linku lub też użyć dostępnych poniżej bannerów, co jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Można również samodzielnie wydrukować formularze lub umieścić je płytach CD, a następnie rozesłać bezpośrednio do potencjalnych darczyńców.

Jak postępować z bannerami
"Pobierz Formularz PIT"

Krok 1. Wybieramy jeden z bannerów, a następnie kopiujemy go na wybrany serwer (można również skorzystać z własnego bannera, przycisku lub odnośnika).

Banner F1
Banner F2
Banner F3
Banner F4
Banner F5
Banner F6

 

Krok 2. Umieszczamy na wybranej stronie internetowej kod HTML przekierowujący z bannera do strony pitax.pl z formularzami dla Państwa OPP. Przykładowy kod HTML będzie wyglądał następująco:

<a href='https://www.pitax.pl/opp/zestaw-formularzy-pit-dla-opp/?krs=0000071397>
<img src='tutaj_podaj_lokalizację_bannera_na_twoim_serwerze' alt='PITax.pl' border='0'>
</a>
Misja
1. Wzajemne wspieranie się i integracja osób niepełnosprawnych ich rodzin i przyjaciół.
2. Reprezentowanie osób niepełnosprawnych i ich rodzin z Gminy Kęty i okolic w zakresie wszystkich spraw związanych z całokształtem ich problemów obejmujących: zdrowie, edukację, aktywność zawodową a przede wszystkim ich godne życie i problemy bytowo-społeczne.
3. Oddziaływanie i pogłębianie świadomości społecznej szeroko pojętego poznawania osób niepełnosprawnych oraz ich integracji ze społeczeństwem.
4. Popularyzacja uczestnictwa osób niepełnosprawnych we wszystkich formach aktywności życiowej tj. w kulturze, sporcie, aktywności zawodowej, rekreacji, rewalidacji i rehabilitacji.

Prowadzone działania
1. Spotkania informacyjne i integracyjne dla środowiska osób niepełnosprawnych - dostęp do informacji dla osób niepełnosprawnych w ramach spotkań informacyjnych, integracja ludzi niepełnosprawnych w ramach spotkań opłatkowych, wielkanocnych itp.
2. Czynne uczestnictwo w masowych imprezach - integracja ludzi niepełnosprawnych z lokalną społecznością.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!