• Efektywny
  Landing Page
  z KRS Twojej
  OPP

Strony LP PIT dla OPP - 1% PIT z PITax.pl

Przygotuj program PIT, formularze i usługi dla mojej organizacji:

KRS

Zawsze sprawdź, czy wygenerowany program i dokumenty prawidłowo wskazują Twoją organizację.

Landing Pages z KRS Twojej Organizacji


Landing Page Państwa organizacji dostępny jest pod adresem:

https://www.pitax.pl/krs/0000000000/

Rozliczenie wykonane po wejściu do programu online lub pobraniu programu dla Windows gwarantuje przekazanie 1% na Państwa organizację.

Jak działają Landing Pages?

Czym jest Landing Page? Po polsku - "strona docelowa", to strona, na którą w ramach kampanii reklamowych kieruje się ruch - z mailingów, z reklam Google AdWords, z bannerów i z innych źródeł. Można też przekazywać adres tej strony klientom w materiałach drukowanych.

Celem Landing Page jest poinformowanie klienta o produkcie i zachęcenie go do skorzystania. Strona taka powinna być przygotowywana przez specjalistów, którzy potrafią zwiększyć konwersję, czyli tak zaprojektować stronę, żeby jak najwięcej osób, które na nią weszło - skorzystało z oferty, a nie opuściło jej.

Przekazujemy dla Państwa Landing Pages (strony docelowe) zoptymalizowane pod kątem konwersji i zachęcające potencjalnych darczyńców do rozliczenia PIT i przekazania 1% na Państwa organizację.

Dlaczego niewiele mówimy na naszej stronie o przekazanu 1%, a podkreślamy łatwe rozliczenie PIT?

Ponieważ nasze badania skuteczności stron docelowych pokazują, że ludzie dużo lepiej i chętniej reagują na obietnice łatwego rozliczenia PIT-u, niż na prośbę o przekazanie 1%.

Przygotowana przez nas strona daje potencjalnym darczyńcom wybór rozliczenia PIT online oraz pobrania programu. Z roku na rok coraz więcej osób przekonuje się do rozliczenia online (co jest rozwiązaniem dużo prostszym i lepszym). W tej chwili ponad 80% osób decyduje na rozliczenie online.

Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość tworzenia oddzielnych stron docelowych dla różnych kampanii. Jeśli chcemy je rozróżnić celem szczegółowym - cel szczególowy możemy podać po ukośniku. Spacje (odstępy) należy zastąpić kodem %20, jak w przykładzie poniżej. Korzystając z LP należy jednak pamiętać aby zamówić wersję programu instalowanego z odpowiednim celem szczegółowym.

https://www.pitax.pl/krs/0000000000/TutajMoznaWspisacDowolnyCel

Bannery kierujące na Langing Page

Bannery (w zakładce "Bannery") można kierować bezpośednio do systemu transakcyjnego (online), do pobrania programu lub jeśli chce się dać użytkownikowy wybór sposobu rozliczenia - na Landing Page.

 • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
 • E-Deklaracje
 • Comodo Internet Secure
 • Rzetelna Firma
 • Innowacyjna Gospodarka
 • zobacz więcej