• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    KRS 0000069077

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Więcej o nas

Celem Ostródzkiego Towarzystwa "Amazonki" jest niesienie pomocy chorym na chorobę nowotworową raka piersi oraz organizowanie i uczestniczenie w akcjach na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów piersi.Podnoszenie wiedzy wśród społeczeństwa i Amazonek o chorobie nowotworowej raka piersi i nowoczesnych metodach diagnostyki i leczenia.

Realizujemy swoje cele poprzez prowadzenie rehabilitacji ruchowej i psychicznej kobiet z rakiem piersi w różnym stadium choroby.Systematyczna rehabilitacja ułatwia powrót do pełnego życia,oraz zapewnia jego komfort/ praca, rodzina, społeczeństwo/
Rehabilitacja Amazonek - organizowanie warsztatów psychoterapeutycznych co najmniej dwa razy w roku, udział w Ogólnopolskich Spartakiadach Amazonek.i Wojewódzkiej Spartakiadzie.
Rehabilitacja co tygodniowa na sali gimnastycznej oraz na basenie.Spotkania z psychologiem indywidualne i grupowe.
Prowadzimy działania samopomocowe przez wolontariuszki-ochotniczki.Rozwijamy ruch samopomocowy wśród członkiń.
Dbamy o szkolenie ochotniczek i rozwijanie ruchu samo pomocowego. Prowadzimy szeroką działalność w zakresie profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi wśród młodzieży szkół ponad podstawowych,w zakładach pracy, oraz kobiet ze środowiska miejskiego i wiejskiego poprzez organizację spotkań,pokazów filmów i organizację konferencji. Działania te prowadzimy wspólnie z WOK w Olsztynie, oraz inspektorem oświaty Starostwa Powiatowego w Ostródzie.W ostatnim miesiącu włączyłyśmy się w akcję wsparcia zakupu mammografu i otwarcia Pracowni Mammograficznej w Ostródzie. Podpisaliśmy z innymi Towarzystwami inicjującymi tą akcje Deklaracje Partnerstwa. Opracowujemy i wydajemy materiały edukacyjne i folder o OTA, które otrzymują uczestniczki szkoleń.Bierzemy udział w szkoleniach i spotkaniach krajowych i zagranicznych organizowanych w ramach współpracy z innymi Klubami. Współpracujemy z Federacją Klubów " Amazonki" w Polsce i korzystamy z organizowanych przez nią warsztatów i turnusów rehabilitacyjnych.Organizujemy imprezy integracyjne,wypoczynkowe, zajęcia sportowe i imprezy kulturalne.
Każdego roku w październiku uczestniczymy w Marszach "Różowej wstążeczki" organizowanych na terenie województwa warmińsko - mazurskiego przez poszczególne Kluby Amazonek. W 2012r uczestniczyłyśmy Powiatowych Targach Organizacji Pozarządowych w czasie, których prezentowałyśmy swój dorobek na stoisku wystawowym.

Motto naszej misji: " Serce ma tylko ten kto ma je dla innych" Christian Fredrich Hebbel.  • Formularze PIT 2017/2018 dla

    KRS 0000069077

PIT-37 PIT-36 PIT-38 PIT-28
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy, z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82%
podatników.

Dochody z działalności
gospodarczej, dochody
małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach
z o.o., Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
PIT-39 PIT-36L

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader

lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%

Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
Rozlicz dowolne przychody -
obsługujemy wszystkie druki PIT
Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
Odpowiedz na tylko proste pytania
bez cytowania ustaw i języka
prawnego
Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego - dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
Bądź bezpieczny - podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika