• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    KRS 0000113691

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Więcej o nas

Misja
Jako organizacja ludzi o podobnych doświadczeniach staramy się budować wspólną tożsamość i generować wartość dodaną poprzez współpracę w ramach organizacji przyjaciół - absolwentów tej samej uczelni. Promujemy profesjonalny wizerunek naszej uczelni i jej absolwentów oraz współtworzymy społeczność menedżerów z wizją, czyli ludzi którzy umieją nawiązywać dobre relacje z innymi, pomagają sobie w potrzebie i mogą zawsze na siebie nawzajem liczyć.

Prowadzone działania
Jakie są bieżące cele i zadania Stowarzyszenia?
Nowe zarządy znacznie rozwineły działalność SAAMBA, położyły znacznie większy nacisk na współpracę między absolwentami i studentami (m.in. poprzez przyjęcie studentów w poczet członków Stowarzyszenia i współorganizację kilku imprez rocznie); zdynamizowano networking, aktywnie propaguje się ideę samopomocy pośród absolwentów i studentów, uruchomiono w 2001 portal internetowy (czego efektem jest serwis stale rozbudowywany SAAMBA). Ponadto, pewne imprezy zostały na stałe wpisane do grafiku stałych wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie, zreformowano system składek, opracowano logo i koncepcję wizualnej identyfikacji SAAMBA, nawiązano współpracę z organizacjami o podobnych celach (np. MBA Minessota Alumni Association na SGH), zorganizowano procedury i infrastrukturę dla działalności Stowarzyszenia, a w roku 2003 utworzono Biuro Karier.

W jaki sposób Zarząd realizuje cele informacyjne i networkingowe Stowarzyszenia?
Zarząd SAAMBA regularnie informuje swoich członków o wydarzeniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie poprzez portal i listę dyskusyjną, a ponadto wydaje okresowo Newsletter.
Za pomocą stron www, oprócz wymiany informacji, umożliwiamy absolwentom i studentom wzajemne kontakty, uaktualnianie informacji o sobie, udostępniamy galerię roczników, forum i listy dyskusyjne - również dla poszczególnych roczników i grup tematycznych, umożliwiamy dostęp do informacji o imprezach organizowanych przez stowarzyszenie i Szkołę Biznesu, ułatwiamy dostęp do interesujących linków oraz udostępniamy platformę współpracy biznesowej między absolwentami oraz oferty pracy kierowane do i przez naszych absolwentów.

W jaki sposób Zarząd pomaga studentom i absolwentom na rynku pracy?
Od 2001r. na stronach www funkcjonuje giełda pracy slużąca wynianie informacji na temat ofert pracy. Ponadto, od 2003 r. w ramach portalu funkcjonuje również moduł Biura Karier, który pomaga naszym absolwentom w poszukiwaniu oraz zmianie pracy, poprzez możliwość zamieszczenia swojego CV i przeglądanie zamieszczanych tam atrakcyjnych ofert pracy. Ponadto Biuro Karier umożliwia wyszukiwanie kandydatów do pracy przez koordynatorów w ramach umów zawieranych z firmami. Biuro Karier funkcjonuje między innymi przy aktywnej pomocy innych absolwentów, którzy przekazują nam oferty pracy ze swoich firm. Niezależnie od tego, udało nam się nawiązać z działami HR wielu firm stałą współparcę przy rekrutacji kadr i szkoleniach.  • Formularze PIT 2017/2018 dla

    KRS 0000113691

PIT-37 PIT-36 PIT-38 PIT-28
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy, z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82%
podatników.

Dochody z działalności
gospodarczej, dochody
małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach
z o.o., Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
PIT-39 PIT-36L

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader

lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%

Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
Rozlicz dowolne przychody -
obsługujemy wszystkie druki PIT
Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
Odpowiedz na tylko proste pytania
bez cytowania ustaw i języka
prawnego
Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego - dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
Bądź bezpieczny - podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika