• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    KRS 0000159664

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Więcej o nas

Naszą misją jest pomoc osobom chorym, niepełnosprawnym i wykluczonym społecznie. Przede wszystkim chcemy skierować swoje działania na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Prowadzone działania:

1. "Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi."
Przeznaczony jest dla grupy 20 osób. Zaczęliśmy działać od najbliższej społeczności lokalnej i to do niej skierowany był ten program (dzielnica Psie Pole, Śródmieście). Zależało nam, aby z programu skorzystali ludzie doświadczeni choroba psychiczną. Stąd nawiązaliśmy współpracę z terenową jednostką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dzięki niej mogliśmy zrealizować swoje plany związane z rekrutacją. Prowadzona jest terapia przez cały tydzień, konsultacje z psychologiem, konsultacje z psychiatrą. Program został wyłoniony drogą konkursu na rzecz działań społecznych przez gminę Wrocław. Program współfinansowany jest przez Gminę Wrocław.

2. Prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci i mlodzieży w wieku szkolnym. Program współfinansowany jest przez FIO i Gminę Wrocław.

3. Warsztaty Samorozwoju dla kobiet w depresji. Są to warsztaty rozwojowe, joga/relaksacja, zajęcia z doradcą zawodowym, konsultacje psychologiczne oraz grupa wsparcia. Formy i metody wykorzystywane w trakcie zajęć mają umożliwić kobietom w depresji odzyskanie równowagi w życiu poprzez większą świadomość siebie (własnej kobiecości), swoich emocji, a także świadomość własnego ciała. Program współfinansowany jest przez Gminę Wrocław

4. Klub Aktywizacji Społecznej i Zawodowej dla osób po kryzysie psychicznym. W ramach klubu otwieramy Galerię w której prezentowane będą prace osób uczestniczących w warsztatach artystycznych oraz zaprzyjaźnionych plastyków. Celem naszych działań jest stworzenie przyjaznej przestrzeni dla osób szczególnie potrzebujących wsparcia.W ramach klubu prowadzone są warsztaty psychoedukacyjne, komputerowe, grupa wsparcia, j.angielski oraz konsultacje psychologiczne. Program współfinansowany jest przez PFRON i Gminę Wrocław
5. Współpraca z Panią Anną Dutkiewicz - przy organizacji balów charytatywnych na rzecz zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego dla Dziecięcego Pawilonu im. J. Korczaka przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że jesteśmy młodą organizacją i praktycznie stoimy na początku trudnej ale ważnej drogi pomocy i działania na rzecz innych. Zależy nam bardzo abyśmy byli wiarygodni, a nasze działania były konkretne i prawdziwe.  • Formularze PIT 2017/2018 dla

    KRS 0000159664

PIT-37 PIT-36 PIT-38 PIT-28
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy, z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82%
podatników.

Dochody z działalności
gospodarczej, dochody
małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach
z o.o., Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
PIT-39 PIT-36L

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader

lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%

Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
Rozlicz dowolne przychody -
obsługujemy wszystkie druki PIT
Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
Odpowiedz na tylko proste pytania
bez cytowania ustaw i języka
prawnego
Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego - dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
Bądź bezpieczny - podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika