1

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe
Fundacja ISKIERKA
KRS 0000248546

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Jakość i Pasja Życia!

Fundacja ISKIERKA jest polską organizacją pożytku publicznego zajmującą się od 2006 roku budowaniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Fundacja opiekuje się ponad 500 dziećmi leczącymi się głownie w specjalistycznych ośrodkach na w Katowicach, Chorzowie i Zabrzu a także w Rzeszowie. Realizuje projekty ogólnopolskie i prowadzi pomoc finansową dla dzieci leczonych również w innych ośrodkach w Polsce i za granicą.

Co nas wyróżnia?

 • JESTEŚMY BLISKO DZIECI. Potrzebują indywidualnego traktowania. Znamy ich imiona, historie i marzenia. Wspierając ich w procesie leczenia i rehabilitacji patrzymy na świat po dziecięcemu, choć pomagamy jak dorośli. Prezesem Zarządu Fundacji jest Jolanta Czernicka-Siwecka, animatorka zmian społecznych, której syn także zmagał się z białaczką. Budowanie relacji, słuchanie, dostrzeganie realnych potrzeb i wspólne szukanie rozwiązań - to nasza metoda działania, pomagania i towarzyszenia rodzinom chorych dzieci.
 • ŁAMIEMY STEREOTYPY. Nie epatujemy strachem i cierpieniem. Chore dzieci potrzebują czuć się jak zdrowe i mają prawo do uroków dzieciństwa. Z fundacją żeglują, wspinają się po górach czy tworzą Dziecięca Orkiestrę Onkologiczną i koncertują z gwiazdami oraz darczyńcami (Chór Prezesów, Chór Inżynierów, Chór Doradców Podatkowych:)) Rozbudzamy w nich pasje życia. Pokazujemy, że warto podążać za marzeniami.
 • JAKOŚĆ I PASJA ŻYCIA. Stwarzamy w szpitalach przyjazną przestrzeń, kiedy stają się ich drugim domem. Remontujemy, odnawiamy oddziały dziecięce (9 oddziałów pediatrycznych odnowionych na terenie Śląska) i kupujemy potrzebne sprzęty medyczne. Dbamy też o przestrzeń do zabawy, nauki, rozwijania talentów. Pokazujemy rodzinom jak sobie radzić, kiedy w ich życiu pojawia się choroba dziecka. Jak można traumatyczne doświadczenie zmienić w konstruktywne działanie.
 • INNOWACYJNOŚĆ i SKUTECZOŚĆ W ramach wymiany dobrych praktyk i budowania społeczeństwa obywatelskiego, tworzymy innowacyjne przedsięwzięcia z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Prowadzimy akcje i kampanie społeczne, organizuje szkolenia dla personelu medycznego oraz konferencje i seminaria eksperckie. Finansujemy również badania naukowe w zakresie skuteczniejszej diagnostyki w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej. Szukamy nowych rozwiązań, przecieramy szlaki.

Działania fundacji zostały docenione między innymi: Nagrodą Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta 2014 za Działalność Społeczną czy Nagrodą im. Jerzego Bonieckiego australijskiej Fundacji POLCUL za wkład w budowanie społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. Od 13 lat pracujemy na zaufanie, budujemy relacje i zmieniamy myślenie o pomaganiu.

Fundacja ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową

Organizacja Pożytku Publicznego: KRS 0000248546

Warszawa 02-047, ul. Adama Pługa ½
Biuro Fundacji: Chorzów 41-503, ul. Targowa 5

 

Jak wykorzystamy 1%

1 % podatku – procentuje nadzieją, siłą i poczuciem, że w tych trudnych momentach życia dzieci zmagające się z chorobą nowotworową i ich rodziny, mogą liczyć na pomoc drugiego człowieka.

Dzięki temu możemy zapewnić  chorym dzieciom dostęp do leków, sprzętów medycznych, terapii i rehabilitacji, zadbać o komfort hospitalizacji, gdy szpital na długie miesiące staje się drugim domem.

Ale też dawać radość, upust dziecięcej fantazji i ciekawości świata oraz siłę w walce o to, co w życiu najważniejsze…

Więcej o nas

Fundacja ISKIERKA, jest Organizacją Pożytku Publicznego. Działa na rzecz dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin.

Nasze cele:
- tworzenie systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego
- finansowanie zakupu sprzętu medycznego oraz lekarstw niezbędnych dla ratowania zdrowia lub życia dzieci
- finansowanie ogólnopolskich badań naukowych w zakresie skuteczniejszej diagnostyki w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej
- organizacja różnorodnych projektów integracyjnych i terapeutyczno-rehabilitacyjnych
- finansowanie remontów i doposażenia dziecięcych oddziałów szpitalnych
- organizacja szkoleń dla personelu medycznego
- tworzenie innowacyjnych projektów z zakresu CSR oraz kampanii społecznych
- realizacja dziecięcych marzeń
- wolontariat.

SKUTECZNOŚĆ i TRANSPARENTNOŚĆ

Środki pozyskane przez fundację przeznaczane są na rzeczywiste, najważniejsze potrzeby podopiecznych. ISKIERKA kupuje leki i sprzęty medyczne niezbędne dla ratowania zdrowia lub życia dzieci. Uruchamia także subkonta rodzicom dzieci na których gromadzone są środki na dofinansowanie kosztów leczenia i rehabilitacji. Fundacja przeprowadziła już 9 remontów i doposaża dziecięce oddziały szpitalne. Finansuje także  badania naukowe w zakresie skuteczniejszej diagnostyki w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej oraz prowadzi szkolenia dla personelu medycznego z zakresu komunikacji z małym pacjentem i rozwiązywania problemów pojawiających się w długotrwałym procesie leczenia onkologicznego. Rodziny mogą także korzystać z pomocy doświadczonego psychologa czy grupy wsparcia, zarówno w trakcie leczenia jak i po stracie dziecka.

Fundacja ISKIERKA otwarcie pokazuje jak pomagają przekazywane jej pieniądze, poprzez publiczną publikację sprawozdań finansowych i merytorycznych a także dbając o transparentność działań.

Mali pacjenci, jeżeli tylko stan zdrowia im na to pozwala, w ciekawy sposób rozwijają także swoje zdolności podczas całorocznych zajęć warsztatowych na oddziałach. Jednakże tym, co je wyróżnia od klasycznego rysowania czy malowania są oryginalne techniki artystyczne, takie jak: witraże, malowanie na naturalnym jedwabiu, mozaiki, decoupage czy też spotkania z niezwykłymi artystami, dzielącymi się swoja pasją.

Fundacja organizuje cykliczne imprezy integracyjne, takie jak bale czy pikniki oraz angażuje się w różnorodne projektu pomagające dzieciom odreagować stres towarzyszący chorobie, wzmocnić się psychicznie i pokonać poczucie izolacji społecznej. Dlatego ISKIERKA sięga po niekonwencjonalne metody, uwielbiane przez dzieci i ich rodziców.

Jednym z autorskich projektów Fundacji ISKIERKA jest np. Dziecięcą Orkiestra Onkologiczna. To mali pacjenci bez kroplówek, lekarze i pielęgniarki bez szpitalnych fartuchów, rodzice z uśmiechem na twarzach a wszyscy z bardzo egzotycznymi instrumentami perkusyjnymi w rękach. To także artyści, towarzyszący im w niezwykłej przygodzie ze światem muzyki oraz przedstawiciele biznesu, odkrywający nowe możliwości w innowacyjnej formule CSR podczas dorocznych, grudniowych koncertów fundacji. Dotychczas grali z nimi m.in.: zespół Raz Dwa Trzy, Artur Rojek, Natalia Kukulska, Mika Urbaniak, Kamil Bednarek, Miuosh, Kapela ze Wspi Warszawa...czy Szymon Majewski:) a także przedstawiciele biznesu, których zapraszają do tego projektu m.in.: Chór Managerów, Doradców Podatkowych czy Chór Inżynierów, Dziennkarzy, Prezesów... Orkiestra wydała już trzy płyty i gościła na kultowej liście przebojów radiowej „Trójki”.

ISKIERKA organizuje obozy i wycieczki dla dzieci iich opiekunów, dające szanse na aktywny wypoczynek i wzmocnienie psychiczne a także mające aspekty edukacyjne i rehabilitacyjne. Podążamy za potrzebami naszych podopiecznych, towarzyszymy w najważniejszych etapach zmagania się z chorobą.

"Każdy ma swojego anioła.
Kiedy z chorobą nowotworową zmagają się małe dzieci
nawet ich anioły potrzebują wsparcia drugiego człowieka..."

Fundacja ISKIERKA


 • Obszar działalności:Pomoc dzieciom
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000248546
 • Konto:16 105 0 15 88 1 000 0023 002 3 01 70
 • Adres:Warszawa 02-047, ul. Adama Pługa 1/2
 • WWW:www.fundacjaiskierka.pl
 • E-mail:biuro@fundacjaiskierka.pl
 • Telefon:327069039Formularze PIT 2019/2020 dla
Fundacja ISKIERKA

KRS 0000248546

PIT-37 PIT-36 PIT-38 PIT-28
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy, z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82%
podatników.

Dochody z działalności
gospodarczej, dochody
małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach
z o.o., Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
PIT-39 PIT-36L PIT-OP

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo
Oświadczenie
w sprawie 1% podatku

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%
PIT-OP wypełniają osoby,
które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.

Wybraliśmy dla Państwa
proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
Rozlicz dowolne przychody –
obsługujemy wszystkie druki PIT
Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
Odpowiedz na tylko proste pytania
bez cytowania ustaw i języka
prawnego
Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

Fundacja ISKIERKA

 • Jakość i Pasja Życia!

  Fundacja ISKIERKA jest polską organizacją pożytku publicznego zajmującą się od 2006 roku budowaniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Fundacja opiekuje się ponad 500 dziećmi leczącymi się głownie w specjalistycznych ośrodkach na w Katowicach, Chorzowie i Zabrzu a także w Rzeszowie. Realizuje projekty ogólnopolskie i prowadzi pomoc finansową dla dzieci leczonych również w innych ośrodkach w Polsce i za granicą.

  Co nas wyróżnia?

  • JESTEŚMY BLISKO DZIECI. Potrzebują indywidualnego traktowania. Znamy ich imiona, historie i marzenia. Wspierając ich w procesie leczenia i rehabilitacji patrzymy na świat po dziecięcemu, choć pomagamy jak dorośli. Prezesem Zarządu Fundacji jest Jolanta Czernicka-Siwecka, animatorka zmian społecznych, której syn także zmagał się z białaczką. Budowanie relacji, słuchanie, dostrzeganie realnych potrzeb i wspólne szukanie rozwiązań - to nasza metoda działania, pomagania i towarzyszenia rodzinom chorych dzieci.
  • ŁAMIEMY STEREOTYPY. Nie epatujemy strachem i cierpieniem. Chore dzieci potrzebują czuć się jak zdrowe i mają prawo do uroków dzieciństwa. Z fundacją żeglują, wspinają się po górach czy tworzą Dziecięca Orkiestrę Onkologiczną i koncertują z gwiazdami oraz darczyńcami (Chór Prezesów, Chór Inżynierów, Chór Doradców Podatkowych:)) Rozbudzamy w nich pasje życia. Pokazujemy, że warto podążać za marzeniami.
  • JAKOŚĆ I PASJA ŻYCIA. Stwarzamy w szpitalach przyjazną przestrzeń, kiedy stają się ich drugim domem. Remontujemy, odnawiamy oddziały dziecięce (9 oddziałów pediatrycznych odnowionych na terenie Śląska) i kupujemy potrzebne sprzęty medyczne. Dbamy też o przestrzeń do zabawy, nauki, rozwijania talentów. Pokazujemy rodzinom jak sobie radzić, kiedy w ich życiu pojawia się choroba dziecka. Jak można traumatyczne doświadczenie zmienić w konstruktywne działanie.
  • INNOWACYJNOŚĆ i SKUTECZOŚĆ W ramach wymiany dobrych praktyk i budowania społeczeństwa obywatelskiego, tworzymy innowacyjne przedsięwzięcia z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Prowadzimy akcje i kampanie społeczne, organizuje szkolenia dla personelu medycznego oraz konferencje i seminaria eksperckie. Finansujemy również badania naukowe w zakresie skuteczniejszej diagnostyki w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej. Szukamy nowych rozwiązań, przecieramy szlaki.

  Działania fundacji zostały docenione między innymi: Nagrodą Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta 2014 za Działalność Społeczną czy Nagrodą im. Jerzego Bonieckiego australijskiej Fundacji POLCUL za wkład w budowanie społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. Od 13 lat pracujemy na zaufanie, budujemy relacje i zmieniamy myślenie o pomaganiu.

  Fundacja ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową

  Organizacja Pożytku Publicznego: KRS 0000248546

  Warszawa 02-047, ul. Adama Pługa ½
  Biuro Fundacji: Chorzów 41-503, ul. Targowa 5

   

 • Jak wykorzystamy 1%

  1 % podatku – procentuje nadzieją, siłą i poczuciem, że w tych trudnych momentach życia dzieci zmagające się z chorobą nowotworową i ich rodziny, mogą liczyć na pomoc drugiego człowieka.

  Dzięki temu możemy zapewnić  chorym dzieciom dostęp do leków, sprzętów medycznych, terapii i rehabilitacji, zadbać o komfort hospitalizacji, gdy szpital na długie miesiące staje się drugim domem.

  Ale też dawać radość, upust dziecięcej fantazji i ciekawości świata oraz siłę w walce o to, co w życiu najważniejsze…

 • Więcej o nas

  Fundacja ISKIERKA, jest Organizacją Pożytku Publicznego. Działa na rzecz dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin.

  Nasze cele:
  - tworzenie systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego
  - finansowanie zakupu sprzętu medycznego oraz lekarstw niezbędnych dla ratowania zdrowia lub życia dzieci
  - finansowanie ogólnopolskich badań naukowych w zakresie skuteczniejszej diagnostyki w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej
  - organizacja różnorodnych projektów integracyjnych i terapeutyczno-rehabilitacyjnych
  - finansowanie remontów i doposażenia dziecięcych oddziałów szpitalnych
  - organizacja szkoleń dla personelu medycznego
  - tworzenie innowacyjnych projektów z zakresu CSR oraz kampanii społecznych
  - realizacja dziecięcych marzeń
  - wolontariat.

  SKUTECZNOŚĆ i TRANSPARENTNOŚĆ

  Środki pozyskane przez fundację przeznaczane są na rzeczywiste, najważniejsze potrzeby podopiecznych. ISKIERKA kupuje leki i sprzęty medyczne niezbędne dla ratowania zdrowia lub życia dzieci. Uruchamia także subkonta rodzicom dzieci na których gromadzone są środki na dofinansowanie kosztów leczenia i rehabilitacji. Fundacja przeprowadziła już 9 remontów i doposaża dziecięce oddziały szpitalne. Finansuje także  badania naukowe w zakresie skuteczniejszej diagnostyki w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej oraz prowadzi szkolenia dla personelu medycznego z zakresu komunikacji z małym pacjentem i rozwiązywania problemów pojawiających się w długotrwałym procesie leczenia onkologicznego. Rodziny mogą także korzystać z pomocy doświadczonego psychologa czy grupy wsparcia, zarówno w trakcie leczenia jak i po stracie dziecka.

  Fundacja ISKIERKA otwarcie pokazuje jak pomagają przekazywane jej pieniądze, poprzez publiczną publikację sprawozdań finansowych i merytorycznych a także dbając o transparentność działań.

  Mali pacjenci, jeżeli tylko stan zdrowia im na to pozwala, w ciekawy sposób rozwijają także swoje zdolności podczas całorocznych zajęć warsztatowych na oddziałach. Jednakże tym, co je wyróżnia od klasycznego rysowania czy malowania są oryginalne techniki artystyczne, takie jak: witraże, malowanie na naturalnym jedwabiu, mozaiki, decoupage czy też spotkania z niezwykłymi artystami, dzielącymi się swoja pasją.

  Fundacja organizuje cykliczne imprezy integracyjne, takie jak bale czy pikniki oraz angażuje się w różnorodne projektu pomagające dzieciom odreagować stres towarzyszący chorobie, wzmocnić się psychicznie i pokonać poczucie izolacji społecznej. Dlatego ISKIERKA sięga po niekonwencjonalne metody, uwielbiane przez dzieci i ich rodziców.

  Jednym z autorskich projektów Fundacji ISKIERKA jest np. Dziecięcą Orkiestra Onkologiczna. To mali pacjenci bez kroplówek, lekarze i pielęgniarki bez szpitalnych fartuchów, rodzice z uśmiechem na twarzach a wszyscy z bardzo egzotycznymi instrumentami perkusyjnymi w rękach. To także artyści, towarzyszący im w niezwykłej przygodzie ze światem muzyki oraz przedstawiciele biznesu, odkrywający nowe możliwości w innowacyjnej formule CSR podczas dorocznych, grudniowych koncertów fundacji. Dotychczas grali z nimi m.in.: zespół Raz Dwa Trzy, Artur Rojek, Natalia Kukulska, Mika Urbaniak, Kamil Bednarek, Miuosh, Kapela ze Wspi Warszawa...czy Szymon Majewski:) a także przedstawiciele biznesu, których zapraszają do tego projektu m.in.: Chór Managerów, Doradców Podatkowych czy Chór Inżynierów, Dziennkarzy, Prezesów... Orkiestra wydała już trzy płyty i gościła na kultowej liście przebojów radiowej „Trójki”.

  ISKIERKA organizuje obozy i wycieczki dla dzieci iich opiekunów, dające szanse na aktywny wypoczynek i wzmocnienie psychiczne a także mające aspekty edukacyjne i rehabilitacyjne. Podążamy za potrzebami naszych podopiecznych, towarzyszymy w najważniejszych etapach zmagania się z chorobą.

  "Każdy ma swojego anioła.
  Kiedy z chorobą nowotworową zmagają się małe dzieci
  nawet ich anioły potrzebują wsparcia drugiego człowieka..."

  Fundacja ISKIERKA

 • Obszar działalności:Pomoc dzieciom
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000248546
 • Konto:16 105 0 15 88 1 000 0023 002 3 01 70
 • Adres:Warszawa 02-047, ul. Adama Pługa 1/2
 • WWW:www.fundacjaiskierka.pl
 • E-mail:biuro@fundacjaiskierka.pl
 • Telefon:327069039
  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody podstawowe: z pracy, z prac zleconych oraz inne podstawowe. PIT wybierany przez 82% podatników.

  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody z działalności gospodarczej, dochody małoletnich dzieci, dochody z zagranicy oraz inne dochody rozliczane na zasadach ogólnych.

  • Dochody kapitałowe

   Dochody z giełdy papierów wartościowych udziałów w spółkach z o.o., Spółek Akcyjnych i podobne.

  • Dochody rozliczane ryczałtowo

   Tylko dla tych, którzy zgłosili chęć rozliczenia ryczałtowego: dochody z wynajmu i prowadzenia działalaności gospodarczej.

  • Zbycie nieruchomości

   Wyłącznie dla osób, które sprzedają nieruchomość zakupioną w ciągu 5 ostatnich lat.

  • Działalność gospodarcza rozliczana liniowo

   Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które wybrały opodatkowanie liniowe 19%

  • Oświadczenie w sprawie 1% podatku

   PIT-OP wypełniają osoby, które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.

  • Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

   Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.

  • Rozlicz dowolne przychody – obsługujemy wszystkie druki PIT

  • Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody

  • Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium

  • Odpowiedz na tylko proste pytania
   bez cytowania ustaw i języka
   prawnego

  • Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru

  • Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

  Pomoc Techniczna

  • 534 30 50 40
  • pn-pt 9:00-16:00

  Krajowa Informacja Skarbowa

  • 22 330 0 330
  • pn-pt 7:00-18:00