1

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe
Fundacja AZYL
KRS 0000303812

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.

Pomagamy, bo dla nas każde zwierzę jest ważne

Bo dla nas każde życie jest ważne…

Fundacja AZYL powstała w roku 2008. Powstała, bo nie godziliśmy się na cierpienie zwierząt. Powstała z inicjatywy kilku osób i nadal jesteśmy niewielką organizacją ale z każdym rokiem przybywają nowi wolontariusze, którzy tak, jak my chcą naprawdę pomagać zwierzętom.

Pomagamy głównie psom ale nigdy nie przechodzimy obojętnie obok żadnego zwierzaka. Dlatego pod  naszą opiekę oprócz psów trafiają też i koty, króliki, zające, kura, tchórzofretka,bociany, gołębie i inne ptaki.

Dzikie zwierzęta staramy się odchować lub wyleczyć i jeśli tylko to możliwe, wypuścić na wolność. Tak było w przypadku zajęcy czy też ptaków. Te zwierzaki, które już nie mogą funkcjonować na wolności zostają u nas na zawsze.  Dla psów i kotów szukamy ich zaginionych właścicieli lub nowych, lepszych domów. Jeśli się nie uda, to i one zostają u nas na zawsze. Zapewniamy im schronienie, leczenie i tyle serca, ile tylko możemy. Choć i tak zawsze marzymy o własnym domu dla każdego z nich.

Priorytetem naszej działalności jest ograniczenie bezdomności zwierząt, bo na nic się zda uratowanie kilkunastu, jeśli w tym czasie urodzi się ich kilkaset.  Dlatego też każde zwierzę, które możemy sterylizujemy i kastrujemy.  I oznaczamy microczipem, aby jeśli zaginie szybciej trafiło do swojego domu. Prowadzimy też bardzo aktywnie działania edukacyjne, bo tylko edukacja, wiedza i zmiana postaw społecznych pomogą w przyszłości rozwiązać problem bezdomności zwierząt.

Wszyscy w Fundacji AZYL działają na zasadzie wolontariatu. Nie zatrudniamy pracowników, więc wszystkie środki  wykorzystujemy wyłącznie na potrzeby zwierząt.

Jak wykorzystamy 1%

Fundacja AZYL jest Organizacją Pożytku Publicznego, co oznacza, że co roku staramy się przekonać Państwa, że warto przekazać nam 1% swojego podatku.

Zwierzętom pomagamy przez cały rok a nie tylko przez pierwsze cztery miesiące, kiedy faktycznie podatnicy podejmują decyzję, komu przekazać swój 1%.

Nie prowadzimy wielkich akcji marketingowych, nie robimy wokół siebie szumu medialnego. Nie mamy na to czasu, bo zajmujemy się zwierzętami. Jeździmy na interwencje, leczymy i opiekujemy się zwierzętami będącymi bezpośrednio pod naszą opieką oraz tymi, których właściciele nie są w stanie tego zrobić.

Pod naszą opieką jest bardzo dużo zwierząt. Najwięcej trafia do nas psów, ale zdarzają się też koty, króliki, zające, kura, tchórzofretka, bociany, gołębie i inne ptaki.

Środki, które uzyskujemy z 1% oraz darowizn są przeznaczane na pomoc zwierzętom, a nie na wielkie, drogie kampanie reklamowe. Dlatego niestety wpływy, jakie otrzymujemy z 1% nie są zbyt wielkie. Ale wiemy, że mamy grono oddanych osób, które od wielu lat, co roku to właśnie naszym zwierzakom  przekazują  swoje środki.

I za to im z całego serca w imieniu naszych zwierzaków dziękujemy !

Dlaczego warto przekazać swój 1% właśnie nam? Bo nie zmarnujemy z tych środków ani złotówki. Aby to udowodnić będziemy pokazywać na naszej stronie codzienną naszą działalność, każde uratowane zwierzę, każdą inwestycję, na którą wydatkowaliśmy Wasze środki.

Ale na pewno możemy Was zapewnić, że Wasze pieniądze nie zostaną wykorzystane na pensje (bo nie zatrudniamy pracowników), na drogie biura (bo za grosze podnajmujemy kącik w zaprzyjaźnionym biurze), ani na nic, co nie byłoby związane z działalnością na rzecz zwierząt.

Priorytetem jest dla nas ratowanie każdego zwierzaka, jaki znajdzie się w potrzebie. Odkarmienie go, wyleczenie a następnie sprawienie, że trafi do takiego domu, w którym już nigdy nie zazna krzywdy.

A jeśli nam się to nie uda, zapewnimy mu opiekę w domu tymczasowym, który prowadzi nasza fundacja.

Aby to jednak było możliwe potrzebujemy Waszego wsparcia. Pamiętajcie o tym przy wypełnianiu PITu. Was to nic nie kosztuje a dla nas każda złotówka oznacza kolejne uratowane zwierzę.

Wypełniając PIT należy w odpowiednią rubrykę wpisać:

FUNDACJA AZYL  i nasz KRS -  0000303812

 

Więcej o nas

Dlaczego warto przekazać 1% właśnie nam?
Ponieważ pomagamy zwierzętom od kilkunastu lat – na długo przed powstaniem fundacji. Nie utrzymujemy drogiego biura, nie kupujemy drogich samochodów. Ponad 90% otrzymanych środków przeznaczamy na bezpośrednią pomoc zwierzętom bezdomnym i tym, których właściciele znaleźli się w trudnej sytuacji. Nie wydajemy pieniędzy na drogie hoteliki dla naszych podopiecznych, ponieważ zwierzętami opiekujemy się sami, dając im nie tylko schronienie i opiekę, ale też naszą całą uwagę i miłość. Ratujemy, leczymy a później dajemy szansę na nowy dom, który wybieramy niezwykle starannie, aby raz skrzywdzone zwierzę nigdy więcej nie spotkał podobny los.
Mimo, iż jesteśmy jedną z najbiedniejszych łódzkich organizacji mamy pod opieką najwięcej zwierząt (ponad 100) i dla największej liczby zwierząt znaleźliśmy nowe domy (ponad 1000).
Każdego dnia reagujemy na zgłoszenia dotyczące zwierząt w potrzebie i nigdy nie odmawiamy pomocy. Bo dla nas pomoc, to nie akcje na portalach społecznościowych i artykuły w gazetach. Dla nas pomoc zwierzętom, to nasze życie. Ratujemy nie tylko te zwierzęta, które szybko znajdą nowe domy ale i psie i kocie staruszki, o których wiemy, że zostaną u nas na zawsze. Które będziemy leczyć i ratować do końca a później pozwolimy im odejść w spokoju, w naszej obecności.
Pomagamy też tym zwierzętom, którym nie chce lub nie potrafi pomóc nikt inny: zwierzętom dzikim, które znalazły się w mieście, z którego nie potrafią się wydostać, rannym sarnom leżącym na poboczach dróg a także ptakom.
Najważniejszą jednak częścią naszej działalności jest ograniczenie ilości zwierząt bezdomnych. Sama bowiem opieka nad bezdomnymi zwierzętami a więc leczenie skutków nie zmieni sytuacji zwierząt w naszym kraju. Tylko zapobieganie przyczynom, a więc przeprowadzanie możliwie największej ilości zabiegów sterylizacji i kastracji, spowoduje ograniczenie liczby zwierząt bezdomnych, głodnych, dręczonych.
Wiele działań podejmujemy we własnym zakresie, nie angażując w to środków finansowych. Jednak na leczenie zwierząt, czy sterylizacje potrzebne są środki finansowe. Bardzo liczymy na Państwa pomoc. Bez niej, mimo podejmowanych wysiłków, niewiele zdziałamy.
Nie zmarnujcie Państwo swoich pieniędzy, przekazując je tym organizacjom, których aktywność widziana jest jedynie w okresie zbierania 1%.
To ilu zwierzakom będziemy mogli pomóc zależy w głównej mierze od Państwa!
O naszą działalność możecie Państwo zapytać współpracujące z nami lecznice:

- Klinika Braci Mniejszych w Konstantynowie Łódzkim
- „Sfora”, ul. Stefana 3a, Łódź
- Lecznica dr. Wardęszkiewicza, ul. Woronicz 1/3, Łódź
- „Sfora”, ul. Przybyszewskiego 12, Łódź
- Centrum Dr. Seidla, ul. Pojezierska 93 (Tesco), Łódź.

Misja:
Ograniczenie bezdomności zwierząt i przeciwdziałanie niehumanitarnemu ich traktowaniu.

Działania:
Opieka nad bezdomnymi zwierzętami, szczególnie tymi najbardziej pokrzywdzonymi: starymi, kalekimi.
Do naszej fundacji trafiło już wiele zwierząt niepełnosprawnych np. po amputacji łapy, sparaliżowanych po wypadkach. Wszystkie one mają u nas godne życie do końca swoich dni, jeśli nie uda się im znaleźć domu adopcyjnego.Są leczone, szczepione, sterylizowane. Ale też przede wszystkim kochane.
Ograniczenie bezdomności zwierząt poprzez sterylizacje.
Wszystkie zwierzęta, które trafiają do naszej fundacji są kastrowane i sterylizowane. Sterylizujemy również zwierzęta spoza fundacji. Jest to, obok opieki nad zwierzętami, nasze priorytetowe działanie, jako najważniejsza metoda zapobiegania bezdomności zwierząt.
Działanie na rzecz praw zwierząt
Prowadzimy szereg działań mających na celu obronę praw zwierząt: kontrolujemy schroniska, nielegalne targowiska, przeprowadzamy interwencje. Staramy się egzekwować obowiązek opieki nad zwierzętami bezdomnymi od władz miast i gmin. Doraźnie ratujemy również zwierzęta bezdomne lub takie, którym dzieje się krzywda.
Promocja wegetarianizmu i weganizmu.


 • Obszar działalności:Prawa zwierząt
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000303812
 • Konto:19 194 0 10 76 3 048 9213 000 0 00 00
 • Adres:Al. Kościuszki 1, 90-418 Łódź
 • WWW:www.fundacjaazyl.eu
 • E-mail:fundacja.azyl@interia.pl
 • Telefon:691799579Formularze PIT 2019/2020 dla
Fundacja AZYL

KRS 0000303812

PIT-37 PIT-36 PIT-38 PIT-28
Rozliczenie
na zasadach ogólnych
Rozliczenie 
na zasadach ogólnych
Dochody
kapitałowe

Dochody rozliczane
ryczałtowo

Dochody podstawowe:
z pracy, z prac zleconych
oraz inne podstawowe.
PIT wybierany przez 82%
podatników.

Dochody z działalności
gospodarczej, dochody
małoletnich dzieci,
dochody z zagranicy
oraz inne dochody
rozliczane na zasadach
ogólnych.

 

Dochody z giełdy
papierów wartościowych
udziałów w spółkach
z o.o., Spółek Akcyjnych
i podobne.

Tylko dla tych, którzy zgłosili
chęć rozliczenia ryczałtowego:
dochody z wynajmu
i prowadzenia działalaności
gospodarczej.
PIT-39 PIT-36L PIT-OP

Pobierz załączniki:

PIT/B, PIT/D, PIT/O, PIT/BR, PIT/ZG, PIT/Z, PIT/M, PIT-2K, PIT-28/A, PIT-28/B

Do otwarcia plików potrzebujesz bezpłatnego programu Acrobat Reader lub przeglądarki internetowej z wtyczką do odczytywania plików PDF.

Wszystkie pliki zawierają podstawowy formularz PIT oraz wszystkie załączniki, które mogą być do niego dołączone. Wydrukuj tylko potrzebne załączniki pamiętając o ochronie środowiska.

 

 Zbycie nieruchomości Działalność gospodarcza
rozliczana liniowo
Oświadczenie
w sprawie 1% podatku

Wyłącznie dla osób, które
sprzedają nieruchomość
zakupioną w ciągu
5 ostatnich lat.

Dla osób prowadzących
jednoosobową działalność
gospodarczą, które wybrały
opodatkowanie liniowe 19%
PIT-OP wypełniają osoby,
które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.

Wybraliśmy dla Państwa
proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.
Rozlicz dowolne przychody –
obsługujemy wszystkie druki PIT
Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody
Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium
Odpowiedz na tylko proste pytania
bez cytowania ustaw i języka
prawnego
Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru
Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

Fundacja AZYL

 • Pomagamy, bo dla nas każde zwierzę jest ważne

  Bo dla nas każde życie jest ważne…

  Fundacja AZYL powstała w roku 2008. Powstała, bo nie godziliśmy się na cierpienie zwierząt. Powstała z inicjatywy kilku osób i nadal jesteśmy niewielką organizacją ale z każdym rokiem przybywają nowi wolontariusze, którzy tak, jak my chcą naprawdę pomagać zwierzętom.

  Pomagamy głównie psom ale nigdy nie przechodzimy obojętnie obok żadnego zwierzaka. Dlatego pod  naszą opiekę oprócz psów trafiają też i koty, króliki, zające, kura, tchórzofretka,bociany, gołębie i inne ptaki.

  Dzikie zwierzęta staramy się odchować lub wyleczyć i jeśli tylko to możliwe, wypuścić na wolność. Tak było w przypadku zajęcy czy też ptaków. Te zwierzaki, które już nie mogą funkcjonować na wolności zostają u nas na zawsze.  Dla psów i kotów szukamy ich zaginionych właścicieli lub nowych, lepszych domów. Jeśli się nie uda, to i one zostają u nas na zawsze. Zapewniamy im schronienie, leczenie i tyle serca, ile tylko możemy. Choć i tak zawsze marzymy o własnym domu dla każdego z nich.

  Priorytetem naszej działalności jest ograniczenie bezdomności zwierząt, bo na nic się zda uratowanie kilkunastu, jeśli w tym czasie urodzi się ich kilkaset.  Dlatego też każde zwierzę, które możemy sterylizujemy i kastrujemy.  I oznaczamy microczipem, aby jeśli zaginie szybciej trafiło do swojego domu. Prowadzimy też bardzo aktywnie działania edukacyjne, bo tylko edukacja, wiedza i zmiana postaw społecznych pomogą w przyszłości rozwiązać problem bezdomności zwierząt.

  Wszyscy w Fundacji AZYL działają na zasadzie wolontariatu. Nie zatrudniamy pracowników, więc wszystkie środki  wykorzystujemy wyłącznie na potrzeby zwierząt.

 • Jak wykorzystamy 1%

  Fundacja AZYL jest Organizacją Pożytku Publicznego, co oznacza, że co roku staramy się przekonać Państwa, że warto przekazać nam 1% swojego podatku.

  Zwierzętom pomagamy przez cały rok a nie tylko przez pierwsze cztery miesiące, kiedy faktycznie podatnicy podejmują decyzję, komu przekazać swój 1%.

  Nie prowadzimy wielkich akcji marketingowych, nie robimy wokół siebie szumu medialnego. Nie mamy na to czasu, bo zajmujemy się zwierzętami. Jeździmy na interwencje, leczymy i opiekujemy się zwierzętami będącymi bezpośrednio pod naszą opieką oraz tymi, których właściciele nie są w stanie tego zrobić.

  Pod naszą opieką jest bardzo dużo zwierząt. Najwięcej trafia do nas psów, ale zdarzają się też koty, króliki, zające, kura, tchórzofretka, bociany, gołębie i inne ptaki.

  Środki, które uzyskujemy z 1% oraz darowizn są przeznaczane na pomoc zwierzętom, a nie na wielkie, drogie kampanie reklamowe. Dlatego niestety wpływy, jakie otrzymujemy z 1% nie są zbyt wielkie. Ale wiemy, że mamy grono oddanych osób, które od wielu lat, co roku to właśnie naszym zwierzakom  przekazują  swoje środki.

  I za to im z całego serca w imieniu naszych zwierzaków dziękujemy !

  Dlaczego warto przekazać swój 1% właśnie nam? Bo nie zmarnujemy z tych środków ani złotówki. Aby to udowodnić będziemy pokazywać na naszej stronie codzienną naszą działalność, każde uratowane zwierzę, każdą inwestycję, na którą wydatkowaliśmy Wasze środki.

  Ale na pewno możemy Was zapewnić, że Wasze pieniądze nie zostaną wykorzystane na pensje (bo nie zatrudniamy pracowników), na drogie biura (bo za grosze podnajmujemy kącik w zaprzyjaźnionym biurze), ani na nic, co nie byłoby związane z działalnością na rzecz zwierząt.

  Priorytetem jest dla nas ratowanie każdego zwierzaka, jaki znajdzie się w potrzebie. Odkarmienie go, wyleczenie a następnie sprawienie, że trafi do takiego domu, w którym już nigdy nie zazna krzywdy.

  A jeśli nam się to nie uda, zapewnimy mu opiekę w domu tymczasowym, który prowadzi nasza fundacja.

  Aby to jednak było możliwe potrzebujemy Waszego wsparcia. Pamiętajcie o tym przy wypełnianiu PITu. Was to nic nie kosztuje a dla nas każda złotówka oznacza kolejne uratowane zwierzę.

  Wypełniając PIT należy w odpowiednią rubrykę wpisać:

  FUNDACJA AZYL  i nasz KRS -  0000303812

   

 • Więcej o nas

  Dlaczego warto przekazać 1% właśnie nam?
  Ponieważ pomagamy zwierzętom od kilkunastu lat – na długo przed powstaniem fundacji. Nie utrzymujemy drogiego biura, nie kupujemy drogich samochodów. Ponad 90% otrzymanych środków przeznaczamy na bezpośrednią pomoc zwierzętom bezdomnym i tym, których właściciele znaleźli się w trudnej sytuacji. Nie wydajemy pieniędzy na drogie hoteliki dla naszych podopiecznych, ponieważ zwierzętami opiekujemy się sami, dając im nie tylko schronienie i opiekę, ale też naszą całą uwagę i miłość. Ratujemy, leczymy a później dajemy szansę na nowy dom, który wybieramy niezwykle starannie, aby raz skrzywdzone zwierzę nigdy więcej nie spotkał podobny los.
  Mimo, iż jesteśmy jedną z najbiedniejszych łódzkich organizacji mamy pod opieką najwięcej zwierząt (ponad 100) i dla największej liczby zwierząt znaleźliśmy nowe domy (ponad 1000).
  Każdego dnia reagujemy na zgłoszenia dotyczące zwierząt w potrzebie i nigdy nie odmawiamy pomocy. Bo dla nas pomoc, to nie akcje na portalach społecznościowych i artykuły w gazetach. Dla nas pomoc zwierzętom, to nasze życie. Ratujemy nie tylko te zwierzęta, które szybko znajdą nowe domy ale i psie i kocie staruszki, o których wiemy, że zostaną u nas na zawsze. Które będziemy leczyć i ratować do końca a później pozwolimy im odejść w spokoju, w naszej obecności.
  Pomagamy też tym zwierzętom, którym nie chce lub nie potrafi pomóc nikt inny: zwierzętom dzikim, które znalazły się w mieście, z którego nie potrafią się wydostać, rannym sarnom leżącym na poboczach dróg a także ptakom.
  Najważniejszą jednak częścią naszej działalności jest ograniczenie ilości zwierząt bezdomnych. Sama bowiem opieka nad bezdomnymi zwierzętami a więc leczenie skutków nie zmieni sytuacji zwierząt w naszym kraju. Tylko zapobieganie przyczynom, a więc przeprowadzanie możliwie największej ilości zabiegów sterylizacji i kastracji, spowoduje ograniczenie liczby zwierząt bezdomnych, głodnych, dręczonych.
  Wiele działań podejmujemy we własnym zakresie, nie angażując w to środków finansowych. Jednak na leczenie zwierząt, czy sterylizacje potrzebne są środki finansowe. Bardzo liczymy na Państwa pomoc. Bez niej, mimo podejmowanych wysiłków, niewiele zdziałamy.
  Nie zmarnujcie Państwo swoich pieniędzy, przekazując je tym organizacjom, których aktywność widziana jest jedynie w okresie zbierania 1%.
  To ilu zwierzakom będziemy mogli pomóc zależy w głównej mierze od Państwa!
  O naszą działalność możecie Państwo zapytać współpracujące z nami lecznice:

  - Klinika Braci Mniejszych w Konstantynowie Łódzkim
  - „Sfora”, ul. Stefana 3a, Łódź
  - Lecznica dr. Wardęszkiewicza, ul. Woronicz 1/3, Łódź
  - „Sfora”, ul. Przybyszewskiego 12, Łódź
  - Centrum Dr. Seidla, ul. Pojezierska 93 (Tesco), Łódź.

  Misja:
  Ograniczenie bezdomności zwierząt i przeciwdziałanie niehumanitarnemu ich traktowaniu.

  Działania:
  Opieka nad bezdomnymi zwierzętami, szczególnie tymi najbardziej pokrzywdzonymi: starymi, kalekimi.
  Do naszej fundacji trafiło już wiele zwierząt niepełnosprawnych np. po amputacji łapy, sparaliżowanych po wypadkach. Wszystkie one mają u nas godne życie do końca swoich dni, jeśli nie uda się im znaleźć domu adopcyjnego.Są leczone, szczepione, sterylizowane. Ale też przede wszystkim kochane.
  Ograniczenie bezdomności zwierząt poprzez sterylizacje.
  Wszystkie zwierzęta, które trafiają do naszej fundacji są kastrowane i sterylizowane. Sterylizujemy również zwierzęta spoza fundacji. Jest to, obok opieki nad zwierzętami, nasze priorytetowe działanie, jako najważniejsza metoda zapobiegania bezdomności zwierząt.
  Działanie na rzecz praw zwierząt
  Prowadzimy szereg działań mających na celu obronę praw zwierząt: kontrolujemy schroniska, nielegalne targowiska, przeprowadzamy interwencje. Staramy się egzekwować obowiązek opieki nad zwierzętami bezdomnymi od władz miast i gmin. Doraźnie ratujemy również zwierzęta bezdomne lub takie, którym dzieje się krzywda.
  Promocja wegetarianizmu i weganizmu.

 • Obszar działalności:Prawa zwierząt
 • Obszar działania:cała Polska
 • KRS:0000303812
 • Konto:19 194 0 10 76 3 048 9213 000 0 00 00
 • Adres:Al. Kościuszki 1, 90-418 Łódź
 • WWW:www.fundacjaazyl.eu
 • E-mail:fundacja.azyl@interia.pl
 • Telefon:691799579
  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody podstawowe: z pracy, z prac zleconych oraz inne podstawowe. PIT wybierany przez 82% podatników.

  • Rozliczenie na zasadach ogólnych

   Dochody z działalności gospodarczej, dochody małoletnich dzieci, dochody z zagranicy oraz inne dochody rozliczane na zasadach ogólnych.

  • Dochody kapitałowe

   Dochody z giełdy papierów wartościowych udziałów w spółkach z o.o., Spółek Akcyjnych i podobne.

  • Dochody rozliczane ryczałtowo

   Tylko dla tych, którzy zgłosili chęć rozliczenia ryczałtowego: dochody z wynajmu i prowadzenia działalaności gospodarczej.

  • Zbycie nieruchomości

   Wyłącznie dla osób, które sprzedają nieruchomość zakupioną w ciągu 5 ostatnich lat.

  • Działalność gospodarcza rozliczana liniowo

   Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które wybrały opodatkowanie liniowe 19%

  • Oświadczenie w sprawie 1% podatku

   PIT-OP wypełniają osoby, które otrzymują z ZUS sporządzone przez ten organ na druku PIT-40A roczne rozliczenie podatkowe.

  • Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce

   Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.

  • Rozlicz dowolne przychody – obsługujemy wszystkie druki PIT

  • Rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody

  • Zapisz, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium

  • Odpowiedz na tylko proste pytania
   bez cytowania ustaw i języka
   prawnego

  • Wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego – dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru

  • Bądź bezpieczny – podobnie jak systemy bankowe nigdy nie przechowujemy danych na komputerze użytkownika

  Pomoc Techniczna

  • 534 30 50 40
  • pn-pt 9:00-16:00

  Krajowa Informacja Skarbowa

  • 22 330 0 330
  • pn-pt 7:00-18:00