• Gotowe
  Formularze PIT
  z KRS Twojej
  OPP

Udostępnij Formularze PIT dla OPP - 1% PIT z PITax.pl

Przygotuj program PIT, formularze i usługi dla mojej organizacji:

KRS

Zawsze sprawdź, czy wygenerowany program i dokumenty prawidłowo wskazują Twoją organizację.

Formularze PIT z KRS Twojej Organizacji


Jeśli chciałbyś umieścić zestaw formularzy PIT z numerem KRS Twojej organizacji - nic prostszego - pobierz gotowy zestaw z tej strony. 

Formularze z naszej strony możesz umieścić na stronie swojej organizacji, możesz też rozesłać do potencjalnych darczyńców, umieścić na płytach CD itp. Nie ograniczamy wykorzystania formuarzy przygotowanych przez nas.

Dla każdej organizacji zostanie przygotowana indywidualna strona, którą będzie można zaprezentować potencjalnym darczyńcom oraz banner prowdzący do tej strony. Na tak przygotowanej stronie znajdą Państwo pełen zestaw formularzy PIT z KRS Państwa organizacji. Strona będzie dostępna pod adresem:

https://www.pitax.pl/krs/formularze/0000000000/

Możesz skopiować formularze na swoją stronę, lub co jest wygodniejsze - umieścić na swojej stronie jeden z poniższych bannerów. Wystarczy skopiować kod pod dowolnym z poniższych bennerów. Kod obok bannera przekierowuje użytkownika na stronę dedykowanej Twojej organizacji - z ustawionym numerem KRS Twojej organizacji.

Formularze PIT z numerem KRS Twojej organizacji zostaną udostępnione, w ciągu kilku dni od opublikowania przez Ministerstwo Finansów ostatniego aktywnego formularza na dany rok, czyli około 15 stycznia. 

Jak umieścić formularze PIT
z wypełnionym numerem KRS na stronie organizacji?

 

Krok 1. Wybierz jeden z bannerów - skopiuj go na swój serwer. Możesz rónież skorzystać z własnego bannera przycisku lub odnośnika.

Banner F1
Banner F2
Banner F3
Banner F4
Banner F5
Banner F6

 

Krok 2. Umieść na swojej stronie internetowej kod HTML przekierowujący z bannera do strony pitax.pl z formularzami dla Twojej organizacji. Przykładowy kod HTML będzie wyglądał następująco:

<a href='https://www.pitax.pl/opp/zestaw-formularzy-pit-dla-opp/?krs=0000000000>
<img src='tutaj_podaj_lokalizację_bannera_na_twoim_serwerze' alt='PITax.pl' border='0'>
</a>
 • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
 • E-Deklaracje
 • Comodo Internet Secure
 • Rzetelna Firma
 • Innowacyjna Gospodarka
 • zobacz więcej