• Efektywny
    Landing Page
    z KRS Twojej
    OPP

Strony LP PIT dla OPP - 1% PIT z PITax.pl

Przygotowane! Pobierz program, formularze, bannery.

KRS

0000221607

Zawsze sprawdź, czy wygenerowany program i dokumenty prawidłowo wskazują Twoją organizację.

zmień organizację

Strona Docelowa z KRS Twojej Organizacji

Strona Docelowa (ang. Landing Page) pierwsza strona, na którą trafia odwiedzający po kliknięciu w banner, mailing, link sponsorowany lub inny link reklamowy. Strona docelowa to rozwinięcie treści znajdującej się w reklamie. Głównym jej celem jest konwersja, czyli doprowadzenie do zakupu, udostępnienie danych kontaktowych, przekonanie do marki, przeczytanie materiałów informacyjnych, powiadomienie o ofercie innych osób itp. W naszym przypadku konwersja to nic innego jak rozliczenie PIT i przekazanie 1% na Państwa organizację. Poniżej znajdą Państwo linki do przygotowanej przez nas strony docelowej, która została zoptymalizowana pod względem konwersji 1%  dla Państwa OPP:

https://www.pitax.pl/krs/0000221607/

Na Stronie Docelowej podatnik otrzymuje możliwość wyboru programu online lub wersji instalacyjnej dla Windows. Rozliczenie wykonane w każdym z nich gwarantuje przekazanie 1% na Państwa organizację.

Strony Docelowe z różnymi celami

W razie potrzeby przygotowania różnych stron docelowych dla różnych kampanii 1% możemy rozróżnić je celem szczegółowym. Cel szczegółowy podajemy po ukośniku. Spacje (odstępy) należy zastąpić kodem %20. Korzystając w ten sposób ze Strony Docelowej, należy jednak pamiętać, aby zamówić wersję instalacyjną programu z odpowiednim celem szczegółowym.

https://www.pitax.pl/krs/0000221607/TutajMoznaWspisacDowolnyCel

Powyższe linki po zarejestrowaniu w naszym systemie są gotowe do umieszczenia na dowolnie wybranych przez Państwa stronach WWW. Zachęcamy również do użycia bannerów z zakładki  Bannery, które oprócz tego, że mogą kierować na Stronę Docelową, można także bezpośrednio skierować do programu online lub do programu w wersji instalacyjnej.

Misja:
Pomoc dzieciom chorym na epidermolysis bullosa.
Pomoc niepełnosprawnym, w szczególności chorym na epidermolysis bullosa.
Organizacja konferencji i zjazdów lekarzy i pacjentów.
Działalność wydawnicza i informacyjna.
Działalność szkoleniowa.
Pomoc ośrodkom z dziedziny medycyny, które na rzecz chorych na epidermolysis bullosa prowadzą badania.
Edukacja.
Ochrona zdrowia i pomoc społeczna.

Prowadzone działania:
Aktualnie najważniejsze nasze akcje to:
"opatrunek serca" - akcja skierowana jest do rodzin dzieci mających epidermolysis bullosa, którym trudno jest zdobyć najpotrzebniejsze opatrunki do pielęgnacji.
"Motylkowy uśmiech dziecka" - akcja ma na celu integrację dzieci z epidermolysis bullosa za pomocą zabawy z rówieśnikami mającymi ten sam problem. Tym samym jest to akcja, która pozwala raz w roku wyjść tym dzieciom z czterech ścian i choć na chwilę zapomnieć o bólu i upokorzeniu związanym z chorobą.
"Konferencja naukowa świadomości o chorobie" - Konferencja ma cel naukowy skierowany do grona lekarskiego zwiazanego z leczeniem i pielegnacją choroby EB
"Lato dla Motylków"- projekt skierowany do podopiecznych stowarzyszenia, mających na celu zapewenienie raz w roku wypoczynku dla dzieci i ich rodzin połączony z rehabilitacją oraz warsztatami szkoleniowymi i psychologicznymi.