• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja Warszawskiego Chóru Chłopięcego
    KRS 0000063842

Misja
Wspieranie wszelkich działań Warszawskiego Chóru Chłopięcego przy Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Propagowanie rozwoju kultury muzycznej, zarówno muzyki dawnej, jak i współczesnej. Edukacja muzyczna i wychowanie przez sztukę dzieci i młodzieży. Rozwijanie twórczości i wykonawstwa, w szczególności kompozytorów, muzyków i śpiewaków. Współpraca ze światowymi centrami sztuki i muzyki.

Prowadzone działania
Organizowanie koncertów. Prowadzenie zajęć muzycznych dla ok. 150 chłopców z Warszawy i okolic. Organizacja wyjazdowych warsztatów muzycznych dla dzieci i młodzieży. Fundowanie stypendiów dla uzdolnionych muzycznie dzieci. Organizacja wyjazdów i tournees zagranicznych Warszawskiego Chóru Chłopięcego. Realizowanie koncertów i festiwali muzycznych.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.