• PIT Online 2016

  Bezpłatny
  i najprostszy w Polsce
  program PIT on-line

 • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
 • Gazeta Wyborcza
 • E-Deklaracje
 • Comodo Internet Secure
 • Rzetelna Firma
 • Innowacyjna Gospodarka
 • zobacz więcej
 • PIT 2016 OnLine

  PIT 2016 OnLine

  Wygodne rozliczenie PIT przez internet. Dostarczymy do urzędu Twoje zeznanie, a Ty otrzymasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.

  Zastanawiasz się czy rozliczyć PIT online. Nie wiesz, jaki program wybrać. Szukasz programu wiarygodnego i bezpiecznego. Chciałbyś zaoszczędzić jak najwięcej na podatku. Nie chcesz spędzać wiele czasu na wypełnianiu PIT.

  Masz chęć wypróbować program pitax.pl, ale się jeszcze wahasz. Pitax.pl to darmowy program do online PIT, z którym poradzą sobie nawet wielcy amatorzy podatków, a dane osobowe użytkowników są zabezpieczone w profesjonalny sposób - rozlicz PIT 2017 online już dziś!  

   

 • Rozliczenie PIT Online ma przewagę!

  Rozliczenie PIT Online
  ma przewagę!

  Zawsze korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania uwzględniajacej najnowsze zmiany w prawie podatkowym. Tylko u nas rozliczysz ulgę internetową oraz ulgę na dzieci wg najnowszych zmian w prawie.
  PITax.pl - jesteś niezależny od systemu operacyjnego, przeglądarki - PIT online 2017 możliwy do wypełnienia już teraz. Masz dostęp do swoich zeznań podatkowych z dowolnego miejsca i w każdym momencie.i Nie martwisz się aktualizacjami.

   

 • PIT przez Internet dla każdego

  PIT przez Internet
  dla każdego

  Poznaj najłatwiejszy system rozliczania podatku PIT przez internet - dostępny dla każdego bez opłat. Rozliczamy najbardziej skomplikowane rozliczenia podatkowe. Również dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, pracujących za granicą oraz obcokrajowców pracujących w Polsce.

 • PITy 2016 online w PITax.pl

  PITy 2016 online w PITax.pl

  Na rynku jest wiele programów do rozliczania PIT-ów. Zaledwie kilka pozwalających na rozliczenie PIT 2016 online. Skorzystaj z programu, który postawił szczególny nacisk na jakość i łatwość rozliczenia. Z PITax.pl Łatwe podatki rozliczenie podatków stanie się przyjemnością i pozwoli Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy. Zeznanie roczne możesz wysłać online lub wydrukować i osobiście zanieść do urzędu skarbowego. Dodatkowo wysyłamy Ci wypełniony PIT na meila a dzięki koncie użytkownika w kreatorze możesz zobaczyć ile zeznań wypełniłeś, a także wrócić do PIT-ów rozpoczętych.

 • Program online do PIT 2016

  Program online do PIT 2016

  Jeżeli męczysz się z PITami, formularzami, przepisami podatkowymi to nasz program do rozliczania PIT 2016 jest właśnie dla Ciebie! Rozliczając się online z pitax.pl zaoszczędzisz nerwy, czas oraz pieniądze. Rozlicz PIT 2016 z nami. Online oraz za darmo! 
  Aby jak najbardziej zmniejszyć Twój podatek wyszukujemy dla Ciebie jak najwięcej ulg (czy wiedziałeś, że można odliczyć ulgę z tytułu oddania krwi?). Wypróbuj PITax.pl i zobacz jakie jeszcze ulgi możesz odliczyć. Rozliczenie PIT 2017 online jest już możliwe.

   

   

 • Program PIT 2016 online

  Program PIT 2016 online

  Chciałbyś rozliczyć PIT-37 lub inny przez internet. Nie chcesz tracić pieniędzy na księgowych. Nie chcesz tracić czasu w kolejce do urzędu skarbowego. Nie chcesz tracić nerwów na poszukiwanie naprawdę dobrego darmowego programu online do PIT 2016. Chcesz mieć jak najwięcej ulg podatkowych.
  Czujesz, że wzrasta w Tobie chęć rozliczyć się przez pitax.

 • Rozliczenie PIT 2016 online

  Rozliczenie PIT 2016 online

  Nie wiesz jak wypełnić zeznanie roczne PIT-37? Nie masz czasu na zapoznawanie się z różnymi formularzami, co chwilę zmieniającymi się przepisami podatkowymi? Darmowy program PIT 2017 online zrobił to już za Ciebie! Rozliczając się przez pitax.pl możesz być spokojny o swoje rozliczenie. To program wiarygodny, który przeszedł mnóstwo testów potwierdzających jego rzetelność. Sprawdź nas! Możesz rozliczyć się online lub wydrukować swoje rozliczenie i zanieść do urzędu skarbowego - rozlicz PIT 2017 online.

 • Rozlczenie przez internet

  Rozliczenie w formie online to szybki i prosty sposób złożenia zeznania rocznego. W formie elektronicznej, bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego można wysłać: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-16A, PIT-19A wraz z załącznikami. W taki sam sposób składa się również korektę tych deklaracji. Dodatkowo system gwarantuje bezpieczeństwo przesyłanych danych. Dzięki wymogowi autoryzacji deklaracji do minimum spada ryzyko, że ktoś się podszyje pod podatnika. Potwierdzeniem złożenia deklaracji jest Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO). Traktowane jest ono na równi z dowodem nadania listu poleconego czy potwierdzeniem złożenia zeznania bezpośrednio w urzędzie skarbowym.

   Nieważne  jaką drogą wysyłasz PIT, dowód wypełnienia tego obowiązku musisz zachować przez 5 lat, licząc od końca roku, w którym złożyłeś zeznanie. Jeżeli skorzystałeś z usług Poczty Polskiej, takim dowodem będzie potwierdzenie nadania listu poleconego. Wysyłając PIT online, musisz pobrać Urzędowe Poświadczenie Odbioru.

   Z możliwości złożenia deklaracji online mogą skorzystać podatnicy rozliczający swoje dochody indywidualnie lub wspólnie z małżonkiem. Tak jak przy tradycyjnym zeznaniu podatkowym można korzystać z ulg podatkowych. Złożenie PIT przez internet, ze względu na wygodę i szybkość, pozwala uniknąć ewentualnych kar, jakie wiążą się ze złożeniem zeznania po terminie. Ale także w tym przypadku nie warto czekać do ostatniego dnia z wysłaniem formularza, bo w razie błędów w wypełnieniu PIT system może ją odrzucić, co sprawi, że podatnik złoży zeznanie po terminie narażając się na grzywnę lub mandat.

   

  Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO) jest potrzebne bo:

   - zapewnia integralność złożonych dokumentów,

  - jest dowodem i potwierdzeniem termin ich złożenia.

  Rozliczyć się z urzędem skarbowym za rok 2016  możemy do 30 kwietnia br. Wśród pytań i odpowiedzi, które Ministerstwo Finansów przygotowało z myślą o podatnikach składających PIT-y online, znajdziemy również kilka rad dla osób które często spóźniają się z rozliczeniem.

  •  Wysłanie PIT-a nie jest równoznaczne z jego złożeniem
  • UPO jest przyznawany przez system teleinformatyczny administracji podatkowej po zweryfikowaniu struktury logicznej, poprawności wszystkich danych oraz autentyczności złożonych dokumentów.
  • Czekanie ze złożeniem PIT-a online na ostatnią chwilę wiąże się z ryzykiem nieotrzymania UPO w przypadku wystąpienia błędów, np. po wpisaniu błędnej kwoty przychodu z ubiegłorocznego rozliczenia
  • Korekta zeznania również przez Internet, ta identyfikacja następuje również poprzez wpisanie kwoty przychodu wykazanego w poprzednim roku podatkowym

   Do wysłania powyższych deklaracji podatkowych należy:

  •posiadać dostęp do Internetu,

  •dane które potwierdzają autentycznośći składanego zeznania:

  -PESEL,

  -NIP (jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą albo jesteś zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług albo płatnikiem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne za zatrudnionego pracownika),

  -imię i nazwisko,

  -datę urodzenia,

  -kwotę przychodu wykazaną w zeznaniu rocznym za 2016  rok.

   

  •wejść w rozliczenie PITu na naszej witrynie www.pitax.pl, gdzie możemy wypełnić deklaracje podatkowe w bardzo przystępnej formie, szybko i sprawnie a przede wszystkim bezpiecznie (PITax zapewnia gwarancję ochrony Twoich danych osobowych)

   

   

  Jakie są korzyści składając deklaracje w formie elektronicznej:

   -oszczędność czasu,

  -mniejsze koszty złożenia deklaracji podatkowej,

  -łatwość wypełnienia,

  -bezpieczeństwo przesyłanych danych,

  -gwarancja poprawności składanej deklaracji,

  -szybszy zwrot nadpłaty,

  -ochrona środowiska,

  -otrzymanie potwierdzenia złożenia deklaracji bez wychodzenia z domu.

   

   

  Chcesz aby obowiązek podatkowy, jakim jest rozliczenie PIT był przyjemnością rozlicz się w PITax.pl.

  Zaufaj fachowcom z dziedziny rachunkowości, którzy stworzyli doskonałą aplikację do rozliczeń PIT.

  Dzięki nam nie musisz znać żadnych przepisów prawnych, ani głowić się nad ich interpretacją.

   

 • Program PIT online

  Program PIT online

  Program PIT online, to bezstresowe rozliczenie PIT; PIT-36, PIT-37, PIT-28, PIT-36L, PIT-38 i PIT-39. Wypełniając PIT 2016 online program na bieżąco weryfikuje wprowadzone dane, i jeśli są błędy, to od razu o nich informuje. PIT można wysłać online do urzędu skarbowego lub wydrukować i zanieść osobiście do urzędu. Wydaje nam się, że lepszym rozwiązaniem jest wysłanie pit przez internet - taki sposób rozliczenia PIT oszczędza pieniędzy (np. na dojazd do urzędu) oraz nerwów (podczas stania w kolejce do urzędu). Wysyłając pit przez internet otrzymujemy od urzędu skarbowego tzw. UPO, czyli Urzędowe Poświadczenie Odbioru - jest to dokument, który wysyła urząd skarbowy, potwierdzając w ten sposób, że nasz pit właśnie do urzędu dotarł. UPO, które jest potwierdzeniem, że urząd otrzymał PIT należy przechowywać przez 5 lat, od roku, w którym składano PIT

 • PITy 2017

  PITy 2017

  W roku 2017 obowiązują następujące PIT-y:

  • PIT-28 - dla dochodów z działalności gospodarczej i najmu opodatkowanego ryczałtem, a od roku 2017  - także dla dochodów ze sprzedaży produktów pochodzących z własnej uprawy (produktów roślinnych i zwierzęcych),
  • PIT-37 - dla dochodów z pracy, emerytur, umów o dzieło, zlecenie,
  • PIT-36 - dla dochodów z działalności gospodarczej, działów specjalnych produkcji rolnej- opodatkowanych na zasadach ogólnych, dochodów zagranicznych, dochodów dzieci małoletnich.
  • PIT-36L - dla dochodów z działalności gospodarczej opodatkowane podatkiem liniowym oraz dla działów specjalnych produkcji rolnej opodatkowanych 19-procentową stawką podatku,
  • PIT-38 - dla dochodów z kapitałów pieniężnych, z papierów wartościowych
  • PIT-39 - dla dochodów ze sprzedaży nieruchomości - jeśli od dnia nabycia/wytworzenia nieruchomości do dnia jej sprzedaży nie upłynęło 5 lat.

  Można PIT-y rozliczać ręcznie, co wiąże się z błędogennością, utratą nerwów, jak i częstymi pomyłkami, ale można i rozliczyć pity online. Właśnie po to powstał pitax.pl - z myślą o użytkowniku, który chce szybko i poprawnie wypełnic PIT w 10 minut, bez wychodzenia z domu.

  Rozlicz PITy online z pitax.pl - gwarantujemy przyjemność z rozliczania pit oraz poprawność merytoryczną, a dodatkowo Ty w ogóle nie musisz znać się na przepisach - od tego jesteśmy my.

  Powierz nam swoje rozliczenie PIT.

 

Newsletter

Krajowa Informacja Podatkowa

 • (22) 330 0 330
 • pn - pt: 7:00 - 18:00