• Program PIT

  Zainstaluj najłatwiejszy program do rozliczania
  PIT-ów lub uruchom program PIT 2016 w wersji
  online. Rozliczysz PIT w 5 minut!

 • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
 • Gazeta Wyborcza
 • E-Deklaracje
 • Comodo Internet Secure
 • Rzetelna Firma
 • Innowacyjna Gospodarka
 • zobacz więcej
 • Program PIT 2016

  Program PIT 2016

  Zastanawiasz się czy rozliczyć PIT online. Nie wiesz, jaki program wybrać. Szukasz programu wiarygodnego i bezpiecznego. Chciałbyś zaoszczędzić jak najwięcej na podatku. Nie chcesz spędzać wiele czasu na wypełnianiu PIT.

  Masz chęć wypróbować program pitax.pl, ale się jeszcze wahasz. Pitax.pl to darmowy program do PIT-ów, z którym poradzą sobie nawet wielcy amatorzy podatków, a dane osobowe użytkowników są zabezpieczone w profesjonalny sposób.   

 • PITy 2017

  PITy 2017

  Pity 2017  w programie PIT od PITax.pl to zdecydowanie najłatwiejszy sposób na rozliczenie podatku. Nie fatyguj się do urzędu skarbowego. Nasz program zadba, abyś w sposób sprawny i bezproblemowy wypełniła formularz PIT i wysłała go bez problemu do właściwego urzędu. Chcesz mieć program na swoim komputerze? Nie ma problemu, możesz pobrać naszą aplikację, wystarczy, że klikniesz w przycisk na naszej, a zapisywanie rozpocznie się automatycznie. Następnie musisz znaleźć plik instalacyjny na swoim dysku i rozpocząć instalację. Dalej pozostaje Ci już tylko uruchomić program, wybrać odpowiednią dla siebie opcję i cieszyć się bezbłędnym i szybkim wypełnianiem deklaracji podatkowej. Możesz używać naszej aplikacji zarówno w domu jak i w miejscu pracy. Wystarczy, że posiadasz komputer z dostępem do internetu. Nie musisz mieć nowoczesnego sprzętu, wystarczy komputer, klawiatura i myszka.

 • Program do rozliczania PIT

  Program do rozliczania PIT

  PITax.pl Łatwe podatki to najłatwiejszy program do PIT na polskim rynku. Program PIT 2016, to druga edycja systemu PITax.pl, rozszerzona o obsługę pełnej gamy formularzy PITPIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-38, PIT-36L, PIT-39. Najlepszy program do PIT-ów!
  Zeznanie możesz wysłać online, wydrukować i zanieść osobiście do Twojego urzędu skarbowego lub zapisać w kreatorze i powrócić do niego w dowolnym momencie. Gwarantujemy, że nie napotkasz na żadne trudności, program krok po kroku poprowadzi Cię przez kolejne etapy rozliczania zeznania. Możesz wybrać czy chcesz rozliczać się sam, z małżonkiem, cz jako osoba samotnie wychowująca dziecko, albo czy rozliczymy znajomych bądź klientów. Wykonuję on wszystkie obliczenia matematyczne, które są potrzebne w formularzu. Dzięki niemu masz pewność, że Twój PIT został na 100% wypełniony poprawnie. Program jest na bieżąco sprawdzany merytorycznie, aktualizowany o wszystkie nowe zapisy prawa podatkowego. Aplikacja posiada zestaw przyjaznych podpowiedzi i cennych porad, a wszystko żeby jak najbardziej ułatwić i pomóc w wypełnianiu formularza. Nasz PIT 2015 program to narzędzie, którego szukasz!

   

   

 • Program do PIT-ów

  Program do PIT-ów

  Program PIT PITax.pl jest jednym z najważniejszych programów na polskim rynku. Został stworzony ze szczególnym naciskiem na jakość doświadczenia użytkownika i łatwość użytkowania.
  PITax rozliczy Twoje zeznanie podatkowe PIT-37 w 5 minut. Zeznanie roczne możesz wysłać do urzędu online - nie musisz ruszać się z domu. Dodatkowo na koncie użytkownika przedstawiamy historię Twoich zeznań podatkowych. Możesz powrócić do nich w każdej chwili i kontynuować rozpoczęte zeznania. Możesz również wydrukować wypełniony z nami PIT. PITax.pl -program PIT 2016 online pozwoli Ci czerpać radość z rozliczania druków podatkowych.

  Wypróbuj najłatwiejszy program do PIT. PIT 2017  Program: PITax.pl

 • Programy do rozliczania PIT

  Programy do rozliczania PIT

  Na rynku jest wiele programów do rozliczenia PIT. Tylko PITax.pl pozwala na złożenie zaawansowanych rozliczeń podatkowych PIT bez konieczności odwoływania się do długich instrukcji, czytania zawiłych paragrafów. Specjaliści PITax.pl przeczytali ustawy za Państwa i zadają wyłącznie proste pytania, na które może odpowiedzieć każda osoba nie mająca większego pojęcia o podatkach. PITax.pl: Program PIT 2017 . Aplikacja jest najwygodniejszą i najszybszą formą składania rozliczenia rocznego.  Już nie musisz składać papierowego zeznania i stać w kolejkach, z nami rozliczysz się bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że będziesz odpowiadał na pytania zadawane przez nasz program. Przy takiej pomocy, nie będziesz musiał  zastanawiać się i martwić, czy dobrze uzupełniłeś swój kwestionariusz, oraz czy wystawiłeś dobry dokument pod właściwy adres. Program PITax.pl jest dziecinnie prosty i bardzo przejrzysty, nie trzeba znać się na przepisach prawnych. Za pomocą pity 2016 program do rozliczeń tylko zyskujesz!

 • Program do wypełniania PITów

  Program do wypełniania PITów

  PITax.pl to łatwy program do PITów online oraz do wypełniania w chmurze, który możesz zainstalować na komputerze. PITax.pl to program inny niż programy, które poznałeś wcześniej - prowadzi Cię za rękę krok po kroku, aby rozliczenie stało się dziecinnie proste. PIT 2017  program to PITax.pl!Jest to najlepszy w sieci program do rozliczenia deklaracji. W sieci ich mnóstwo programów do rozliczeń, ale tak intuicyjnego i na prawdę dobrego jak nasz, nie ma. Z tym programem wyliczenie pitu staje się dziecinnie proste, a nawet przyjazne. Formularze wypełniają się praktycznie same. Możesz być spokojny o swoje dane, nie musisz obawiać się, że trafią one w niepowołane ręce, ponieważ są one odpowiednio chronione przez najwyższej klasy systemy bezpieczeństwa, które są wykorzystywane w największych bankach. 

 • Rozlicz z nami PIT 2016

  Rozlicz z nami PIT 2016

  PIT-37, PIT-36, PIT-O i inne. Z programem do PIT online pitax.pl wszystko rozliczysz w mgnieniu oka. Ty tylko odpowiadasz na pytania, a my obliczamy podatek za Ciebie i szukamy jak największych odliczeń. Pitax.pl to darmowy program do rozliczania PIT. Wypełnione zeznanie przesyłamy Ci na meila - zawsze masz do niego dostęp. Dzięki nowej funkcjonalności, jaką jest konto użytkownika - zawsze możesz kontynuować wypełnianie rozpoczętego przez Ciebie zeznania. Możesz wysłać wypełniony PIT online, przez internet lub wydrukować.Deklarację wypełnia się nawet w 5 minut. Program zapamiętuje dane podatnika, tak, że przy następnych składaniu deklaracji nasze rozliczenie zajmie jeszcze mniej czasu.Aby dołączyć do grona zadowolonych ludzi korzystających z naszego programu wystarczy tylko zarejestrować się na stronie. Aplikacja działa na wszystkich przeglądarkach, nie potrzebuje instalowania dodatkowych programów. Już po chwili możesz cieszyć się profesjonalnym narzędziem do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Z naszym programem będziesz mógł się cieszyć szybkim zwrotem podatku, bez stania w kolejkach. Przetestuj nasz program już dziś. I sam sie przekonaj, że naprawdę warto

 • Program PIT 2016

  Program PIT 2016

  Pitax.pl to innowacyjny, łatwy w użytkowaniu program do rozliczenia PIT-u. Program zapewnia bezpieczeństwo danych oraz poprawność obliczeń (autorzy programu sami rozliczyli się przez pitax). Z pitaxem możesz rozliczyć się indywidualnie, razem z małżonkiem lub jako osoba samotnie wychowująca dzieci. Poprzez darmowy pitax.pl możesz złożyć online zarówno zeznanie roczne, jak i korektę do urzędu skarbowego. Wypróbuj pitax.pl.

  Dzięki naszej aplikacji będą Państwo mogli zdecydować na co zostanie przekazany 1% podatku na dowolną organizację pożytku publicznego. To najprostszy i najszybszy sposób pomocy najbardziej potrzebującym.

   

 • PITy 2017 program

  PITy 2017 program

  Program do rozliczania PIT 2017  gwarantuje Państwu bezbłędne wypełnienie formularza– aby do używać nie musisz znać się na podatkach. Twoje rozliczenie PIT 2015 online będzie polegało na udzieleniu odpowiedzi na kilka prostych pytań i w ten sposób masz już wypełniony PIT, a do tego będziesz miał wyliczoną każdą ulgę, która Ci się należy. Na końcu możesz wysłać PIT 2017  online lub wydrukować. Darmowy Program PIT 2017  sam dokona za Ciebie właściwego wyboru! Rozliczenie PIT 2017  nigdy nie było takie proste. Nie musisz się już martwić, że nie potrafisz sam rozliczyć zeznania podatkowego. Nad naszym programem pracował sztab wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów  z dziedziny informatyki oraz księgowości co gwarantuje najwyższą jakość usług. Program dostępny jest dla każdego, 24 godz. na dobę. Program PIT online 2017 pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu które kiedyś spędzilibyśmy w kolejce. Gwarancją prawidłowego złożenia do Urzędu Skarbowego zeznania podatkowego jest  UPO, które możemy sobie wydrukować. Jest to najważniejsze potwierdzenie, że wszytko zostało poprawnie wypełnione.

   

 

Newsletter

Krajowa Informacja Podatkowa

 • (22) 330 0 330
 • pn - pt: 7:00 - 18:00