• PITy 2016

  Bezpłatny
  i najprostszy w Polsce
  program PIT

 • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
 • Gazeta Wyborcza
 • E-Deklaracje
 • Comodo Internet Secure
 • Rzetelna Firma
 • Innowacyjna Gospodarka
 • Program do PIT

  Program do PIT

  PITax.pl do dobry program. Nie nachalny w szacie graficznej, prosty, co nie znaczy, że prostacki. PITax.pl, to dobry program. E PITy rozliczysz w nim w prosty i przyjemny sposób - program wypełni za Ciebie PIT online, zeznanie możesz wysłać online. Przejrzysty i łatwy w obsłudze, poprzez prosty kreator do wypełniania PIT, program  wskazuje, w których miejscach popełniłeś błędy. E PITy wypełnią za Ciebie wszystkie formularze; PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.

 • Jaki program do PIT

  Jaki program do PIT

  Jednym z programów do PIT jest pitax.pl. Program o intuicyjnej i prostej formule; PIT online wypełnisz w 5 minut, program zawiera popdpowiedzi i wskazówki podatkowe. Jest to program dla użytkowników początkowych, tzn, takich, którzy nie chcą znać się na podatkach i chcą mieć rozliczenie PIT online z głowy w 5 minut, jak i dla tych bardziej zaawansowanych, czyli dla tych, co znają się na podatkach i chcą wypełnić PIT w edytowalnym formularzy. Program PIT pitax wypełnia komplet formularzy podatkowych; PIT-37, PIT-36, PIT-36l, PIT-28, PIT-38 i PIT-39.

 • Rozliczenie PIT online

  Rozliczenie PIT online

  Rozliczenie PIT online możliwe jest dzięki np. programowi do PIT, jakim jest program pitax.pl. To przydatny program do wypełnienia wszystkich zeznań rocznych wraz z załączinikami. Program do PIT pitax rozlicza wszystkie formularze podatkowe wraz z załacznikami; PIT-28, PIT-16, PIT-16a, PIT-19a, PIT-36, PIT-36l, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-o, PIT-d, PIT-zg, PIT-z, PIT-b, PIT-2k, PIT-m. Używając program do PIT pitax możesz również wypełnic korektę PIT, wysłać zap-3, czyli dane aktualizacyjne oraz wypełnić druk przelewu zapłaty podatku do urzędy skarbowego.

 • ePITy online

  ePITy online

  Gubisz się w gąszczu formularzy podatkowych? Nie wiesz, jaki druk PIT wybrać; PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-39? A może PIT-28 lub PIT-36L? Wybierz nasz pitax.pl program. E PITy nie będą dla Ciebie klopotem. PIT rozliczysz w 5 minut siedząc wygodnie w fotelu i popijając herbatkę z cytrynką. Program do PIT sam wyliczy za Ciebie podatek, zeznanie będziesz mogł wysłać online lub wydrukować i złożyć osobiście w urzędzie skarbowym. Pamiętaj - im szybciej wyślesz PIT drogą e pity, tym szybciej dostaniesz zwrot podatku (jeśli będzie Ci przysługiwał).

 • program PIT 2016

  program PIT 2016

  Jeżeli chcesz mieć rozliczenie PIT z głowy w 10 minut - skorzystaj z rozliczenia poprzez program PIT. Rozliczysz w nim wszelkie druki podatkowe (PIT-36, PIT-36L, PIT-28, PIT-37 i wiele innych). Możesz wysłać PIT online - bez wychodzenia z domu i tracenia czasu oraz nerwów w kolejkach do urzędu skarbowego. Możesz również rozliczyć korektę PIT - jeśli okaże się, że Twoje pierwotne zeznanie było błędne. Korzystając z programu do pit zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

 • ePITy przez internet

  ePITy przez internet

  PITax.pl do dobry program. E PITy rozliczysz w nim w prosty i przyjemny sposób. rozliczamy każdy PIT; pIT-37, PIT-36, pit 38, pit 39 pit 28 oraz pit 36L. Do każdego pitu głównego program dołącza automatycznie odpowiedni załącznik spośród pit o, pit d, pit m, pit 28a, pit 28b, pit zg, piz i pit b. Program do pit online wypełnia, oblicza oraz podpowiada o należnych ulgach, o których podatnik może nawet nie wiedzieć, np. o uldze z tytułu oddania krwi.

  Po odpowiedzi na pare prostych pytań program generuje wypełniony i poprawnie obliczony pit (co zostało potwierdzone licznymi testami). Zeznanie główne można wydrukować i zanieść osobiście do urzędu skarbowego lub wysłać online. Niewątpliwie wygodniejszą formą jest wysłanie pit przez internet - oszczędza czasu, pieniędzy oraz nerwów. Po poprawnym wysłaniu zeznania głównego PIT przez internet urząd skarbowy - gdy otrzymał nasz pit - wysyła nam w odpowiedzi UPO, czyli Urzędowe Poświadczenie Odbioru. UPO jest dokumentem, który potwierdza, że wysłaliśmy PIT do urzędu i mamy zakończone wszelkie formalności związane z wysłaniem PIT-u

 • e PITy

  e PITy

  Na rynku jest wiele programów do PIT - my jednak najbardziej polecamy darmowy program do PIT online, o nazwie pitax.pl. Już sama nazwa może podpowiadać, że rozliczamy zarówno dochody uzyskany w polsce (słówko “pit” w nazwie pitax), jak i te uzyskane za granicą (słówko “tax”, co oznacza po angielsku podatek, w nazwie “pitax”). Program PITax w mgnieniu oka rozlicza e PITy; pit-36, pit-37 i wiele innych wraz z załącznikami. Jesteśmy z dumni z funkcjonalności, jaką jest Konto Podatnika - która powstała po to, aby użytkownik w każdej chwili mógł powrócić do nieukończonego przez siebie zeznania podatkowego i mógł go dokończyć kiedy tylko chce, bez konieczności wypełniania PIT rocznego od nowa. Na koncie podatnika można również znaleźć wszystkie wypełnianie przez siebie zeznania, a także stworzyć zakładki dla rodziny, sąsiadów, znajomych, czy klientów.

 • Program do PIT 2016/2017

  Program do PIT 2016/2017

  PITax.pl, to program intuicyjny, przyjazny - stworzony wprost by cieszyć podatnika z czynności, jaką jest wypełnianie PIT-ów. Rozliczając PIT-y za pośrednictwem najłatwiejszego i najszybszego programu do pit pitax.pl (i to jeszcze darmowego) nie ma mowy o nudzie, żmudnym wpisywaniu ciągy cyferek i liczb oraz o pomyłce. Nie ma nudy - to za sprawą prostych i inteligentnych pytań, prowadzących wprost do poprawnego rozliczenia PIT, nie ma mowy o żmudnym wpisywaniu cyfr, ponieważ wszelkich obliczeń dokonuje pitax.pl (obliczamy nawet automatycznie ulgę abolicyjną, ulgę zagraniczną, której nie rozlicza żaden inny program do pit), nie ma mowy o żadnej pomyłce, ponieważ pitax.pl na bieżąco weryfikuje wprowadzane dane, i jeśli jest błąd, to informuje o tym użytkownika poprzez użycie pomarańczowej strzałki, która wskazuje miejsce błędu - jest to dokonywane na bieżąco. Nie ma również mowy o niepoprawności merytorycznej, ponieważ nasz darmowy program do PIT przeszedł liczne testy, który za każdym razem potwierdziły poprawność merytoryczną PIT-ów wypełnianych przez program.

 • Rozlicz ePITy

  Rozlicz ePITy

  Szukasz programu, który wypełni za Ciebie e PIty? Świetnie trafiłeś.! Powierz swoje rozliczenia najłatwiejszemu  i najlepszemu programowi do PIT online, jakim jest PITax.pl. Rozliczając PIT z pitax wszyskie ePITy zostaną rozliczone w 10 minut. Program jest zarówno dla osób, które z podatkami nie chcą mieć nic wspólnego - dla nich program przygotował proste pytania - wystarczy, że się na nie odpowie i wpisze odpowiednie liczby. Natomiast dla osób, które są żądne wiedzy i chciałaby dowiedzieć się coś więcej na temat podatków, zasadach rozliczenia PIT-ów  - wystarczy, że zerkną na prawą stronę ekranu - jest to tzw. asystent pomocy merytorycznej - to baza pytań i odpowiedzi na temat rozliczania PIT, zasad rozliczania PIT, przepisów podatkowych. Wystarczy kliknąć na interesujące nas pytanie, a ujrzymy wyczerpującą i rzetelną odpowiedź.

  Wypełniony z PITax.pl PIT można albo wydrukować i zanieść osobiście do urzędu albo wysłać PIT przez internet. Aby wysłać PIT przez internet niezbędna jest kwota przychodu z ubiegłorocznego PIT - dla osób, które z PITax. pl rozliczają się po raz kolejny, odpowiednia kwota jest już automatycznie zapamiętana.

Jesteś tutaj: Strona główna e PITy

Pomoc techniczna

 • 534 30 50 40
 • pn - pt: 9:00 - 16:00

Krajowa Informacja Podatkowa

 • (22) 330 0 330
 • pn - pt: 7:00 - 18:00