• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Klub Kobiet "Amazonka" przy Starogardzkim Centrum Rehabilitacji w Starogardzie Gdańskim
    KRS 0000168137

Naszą misją jest wspieranie kobiet w chorobie i przystosowywaniu się do aktywnego życia w nowej sytuacji (życiowej), zachęcanie do zdrowego trybu życia i aktywności w zapobieganiu chorobom nowotworowym.

Klub swoją pracą obejmuje kobiety z miasta i powiatu Starogrodzkiego. Pracuje zgodnie ze statutem Stowarzyszenia. Nadrzędnym celem jest: rehabilitacja fizyczna i psychiczna, zajęcia na basenie i gimnastyka usprawniająca. Grupy wsparcia, psychoterapia prowadzona indywidualnie i zespołowo. Współpraca z rodzinami chorych kobiet. Udział kobiet w Ogólnopolskich Spartakidach Amazonek (raz w roku). Szkolenia ochotniczek I i II stopnia (2 razy do roku). Organizujemy imprezy propagujące profilaktykę chorób nowotworowych uświadamiające o znaczeniu wczesnego wykrywania zmian nowotworowych (zajęcia na fantomie w różnych środowiskach).

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.