• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej
    KRS 0000273781

Jesteśmy największą ogólnopolską organizacją wspierającą osoby na diecie bezglutenowej. Działamy w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Olsztynie, Białymstoku, Gdańsku, Suwałkach, Szczecinie i innych miastach. Skupiamy osoby z celiakią, alergią na gluten, rodziców chorych dzieci, lekarzy, dietetyków i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Nasz główny cel to Polska jako kraj przyjazny osobom na diecie bezglutenowej. Pracujemy nad zwiększeniem świadomości na temat celiakii, poprawą wykrywalności choroby i polepszeniem jakości życia osób na diecie.

Nasze główne działania:
- Organizujemy liczne konferencje, np. Międzynarodowy Dzień Celiakii , targi żywności bezglutenowej Gluten Free EXPO, liczne warsztaty kulinarne i spotkania
- Prowadzimy serwis www.celiakia.pl oraz forum dyskusyjne poświęcone celiakii i diecie bezglutenowej, a także portale: www.kuchniabezglutenowa.pl oraz www.przekreslonyklos.pl
- Prowadzimy bezpłatny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny
- Nagłaśniamy temat celiakii i diety bezglutenowej w prasie i telewizji
- Prowadzimy badania konsumenckie na zawartość glutenu w produktach
- Walczymy o bezpieczną żywność bezglutenową - licencjonowanie znaku
- Publikujemy Wykaz produktów bezglutenowych
- Wydajemy bezpłatne poradniki "Celiakia i dieta bezglutenowa", czasopismo "Bez glutenu" oraz newsletter "Dieta bezglutenowa".
- Współpracujemy z restauracjami - program "MENU BEZ GLUTENU": www.menubezglutenu.pl
- Dzięki nam od 2009 roku w Polsce jest bezglutenowa komunia
- Współpracujemy z dietetykami i lekarzami z całej Polski
- Wspieramy, radzimy, pomagamy.

Stowarzyszenie wspiera nie tylko swoich członków - większość działań, które prowadzimy to działania na rzecz wszystkich osób na diecie bezglutenowej w Polsce.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.