• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego
    KRS 0000285687

Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak jest stowarzyszeniem zrzeszającym dzieci od 6 roku życia oraz młodzież, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życiu w oparciu o bardzo bogatą dyscyplinę sportu, jaką jest fitness.

Dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności pod kierunkiem Mistrzyni Świata Fitness Aleksandry Kobielak, a także sprawdzania zdobytego szlifu na zawodach sportowych o randze krajowej i międzynarodowej, w rożnych stylach tańca, show dance, disco dance, freestyle, i inne formy.

Pokaz fitness to oszałamiająca kombinacja tańca, sportu i umiejętności scenicznych a przede wszystkim indywidualnych walorów każdej zawodniczki.
Wysoki poziom treningów z różnych dziedzin sportu: gimnastyka artystyczna, akrobatyka, taniec , a także klasyka baletowa (prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską) pozwalają na zdobycie szerokiego wachlarza umiejętności i gwarantują wydobycie indywidualnych predyspozycji.
Owocuje to bardzo wysokimi osiągnięciami zawodniczek biorących udział w rywalizacji sportowej na arenie ogólnopolskiej i poza granicami naszego kraju.
Dyscyplina sportu jaką jest FITNESS jest świetnym sposobem na życie, zabawę i relaks. Kształtuję młodą osobowość, uczy dyscypliny, samozaparcia, zasad panujących w sporcie, wyrabia cechy motoryczne, kondycje a także pozwala odkrywać talenty młodych adeptek tej sztuki, bo fitness to coś więcej niż sport, to także umiejętność przedstawienia swojej osobowości.

Oferujemy bogaty zakres zajeć, który obejmuje między innymi:
-Elementy gimnastyki artystycznej i sportowej
-Elementy akrobatyczne
-Elementy fitness
-Choreografię i taniec
-Improwizację ruchu
-Podstawy klasyki baletowej
-Rytmika
-Podstawy tańca towarzyskiego.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.