• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Warszawskie Stowarzyszenie Amazonek
    KRS 0000288323

Celem Stowarzyszenia jest wszechstronne działanie na rzecz kobiet przed i po leczeniu raka piersi oraz edukacja prozdrowotna w ramach profilaktyki onkologicznej.

Spotykamy się w ostatni wtorek każdego miesiąca o godz. 17.30 w Bibliotece Publicznej przy ul. Duracza 19.

Ochotniczki przez pięć dni w tygodniu pełnią dyżury przy Telefonie Zaufania 22 833 20 62 (poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 14:00-16:00, a w środy i piątki w godz. 16:00-18:00) w siedzibie Warszawskiego Ośrodka Wsparcia Amazonek przy ul. Kasprowicza 16.

Prowadzimy poradnictwo dla chorych i ich rodzin, wyjaśniamy możliwości rehabilitacji, zaopatrzenia ortopedycznego, dalszego zdrowego stylu życia.

Stowarzyszenie organizuje:
- gimnastykę specjalistyczną dla kobiet po mastektomii,
- gimnastykę w basenie,
- masaż limfatyczny przeciwobrzękowy,
- warsztaty psychoterapeutyczne
- zajęcia jogi, tańca, relaksacji, nordic walkingu

Amazonki bielańskie służą sobie nawzajem pomocą i każda kobieta dotknięta rakiem piersi znajdzie wśród nich miejsce dla siebie. Nasza dewiza brzmi:

Chcesz wrócić do normalnego życia, wiedz, że czekamy na ciebie.

Z nami łatwiej i przyjemniej!

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.