• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja "Kocia Mama"
    KRS 0000298342

Fundacja nasza mogła powstać dzięki ludziom, jakich spotkałam na swej drodze w czasie pomagania i opiekowania się kotami bezdomnymi. Są to ludzie o niesamowitej wrażliwości na niedolę i krzywdę kotów, szczególnie tych przeganianych z podwórek, tułających się, głodnych i chorych.

Nazwa fundacji nie jest przypadkowa. Trafiają do nas często kocięta kilkudniowe, kilkutygodniowe, chore, okaleczone, zalęknione. Wtedy tak jak matki opiekujemy się nimi, głaszczemy, pielęgnujemy, podajemy leki, wstajemy w nocy do maluszków, żeby je karmić, walczymy o każde życie, nawet to, które się tli malutką iskierką. Uczymy je zaufania do człowieka i tak jak matki jesteśmy dumne, kiedy maluchy rosną i znajdują nowe domy.
Kiedy koty okaleczone w wyniku wypadku są kochane przez nowych opiekunów, a chore i bez szans poprawy zdrowieją i baraszkują w naszych domach, serce rośnie nam z dumy, w oczach szklą się łzy i nikt już nie pamięta o nieprzespanych nocach i dniach pełnych obaw.

Nasza Fundacja jest fundacją non profit. Pomagamy rozwiązać kocie problemy każdej osobie, która się do nas zgłosi, bez względu na wiek czy status społeczny. Nasza grupa pomaga sobie wzajemnie i wspiera się w sytuacjach trudnych. Nie zawsze jest pięknie, często zdarzają się nam trudne operacje czy długotrwałe leczenie, dlatego prosimy o pomoc. Każdy może wybrać sobie formę pomocy jaką chce nam okazać, wdzięczni będziemy za każdą.

Apelujemy do ludzi o WIELKICH SERCACH o wsparcie, o wolontariat, o leki, karmę czy żwirek. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może zaadoptować kociaka, dlatego przygotowaliśmy kącik wirtualnych adopcji, gdzie można się opiekować kociakiem na odległość oraz konto bankowe, żeby przesłać pieniądze. Naprawdę wierzymy w ludzi, w ich dobre serca i wielkoduszność, prosimy nie dla siebie tylko dla zwierząt, które żyją obok nas i jeśli są w potrzebie to pomożemy im bez wahania.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.