• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja "Świat Zwierzętom"
    KRS 0000324968

Prowadzone działania
Fundacja działa w pełni charytatywnie i utrzymywana jest przez darczyńców i sponsorów. Zarząd Fundacji jak i organy kontroli Fundacji nie pobierają z tytułu wykonywanej pracy na rzecz Fundacji
żadnych wynagrodzeń. Przeglądając naszą stronę www możecie się Państwo dowiedzieć o naszych akcjach, potrzebnych rzeczach, darczyńcach i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony oraz do wsparcia rzeczowego lub finansowego naszej Fundacji by naszym kochanym zwierzakom żyło się lepiej uchyl dla nich rąbek serca w sposób jaki potrafisz i na ile Cię stać. Zapraszamy również Państwa by wstąpili Państwo do grona naszych darczyńców czyli miłośników i przyjaciół zwierząt.
Jeżeli chcesz w jakikolwiek sposób pomóc zwierzętom a nie masz na to czasu zaufaj nam - my pomagamy.

Lista potrzebnych rzeczy:
-koce
-karma dla zwierząt
-słoma
-budy
-materiały do zbudowania domków dla zwierząt
-budowlane materiały do wykończenia schronisk
-miski na pokarm do schronisk
-siatka ogrodzeniowa
-słupki do ogrodzenia
-środki finansowe

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.