• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Fundacja "Mundus Cantat"
    KRS 0000342519

W tym roku możecie Państwo rozliczając się z Urzędem Skarbowym przekazać 1% podatku na Fundację MUNDUS CANTAT i wesprzeć tym samym naszą działalność.
Całość wpłat uzyskanych z 1% podatku zostanie przeznaczona na cele statutowe Fundacji, w tym m.in.: na stypendia dla muzycznie uzdolnionych dzieci oraz zakup instrumentów dla uzdolnionej młodzieży.
Fundacja MUNDUS CANTAT od wielu już lat jest aktywnym animatorem wydarzeń kulturalnych w Trójmieście i na całym Pomorzu oraz wspiera różne projekty muzyczne.
Ostatnie lata działalności Fundacji MUNDUS CANTAT zaowocowały serią sukcesów, do których należą:
- rozwój Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego MUNDUS CANTAT, który co roku oferuje trójmiejskiej publiczności kilkadziesiąt różnorodnych, darmowych koncertów chórów ze świata oraz wielu zaproszonych gości, m.in.: grupa AUDIOFEELS z Poznania, Susana Mijangos (sopran z Meksyku), grupa Xcor z Wenezueli, UST Singers z Manili
- 131 chórów z 32 krajów gościło w Sopocie w ramach festiwalu MUNDUS CANTAT
- Festiwalowy Chór SSW MUNDUS CANTAT koncertuje w całej Polsce i na zagranicznych festiwalach chóralnych reprezentując Polskę w takich krajach jak Kolumbia, Meksyk, Serbia, Czechy; chór regularnie koncertuje na rzecz Sopockiego Hospicjum i zorganizował koncert na rzecz chorej na SM Kamili
- Fundacja zorganizowała otwarte warsztaty chóralne oraz wokalne dla uczniów trójmiejskich szkół, studentów
- organizacja wielu koncertów z udziałem studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku w celu wypromowania młodych talentów z naszej uczelni
- we współpracy z Akademią Muzyczną w Gdańsku oraz Państwową Operą Bałtycką - wystawienie po 119 latach w Polsce dwuaktowej opery-baletu „Le Villi” Giacomo Pucciniego.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.