• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Stowarzyszenie Pomocy Chorym Onkologicznie "Różowe Okulary"
    KRS 0000343577

Pomagamy osobom chorym onkologicznie oraz ich rodzinom w powrocie do zdrowia i społeczeństwa.
Robimy to poprzez silne wsparcie stowarzyszenia oraz zajęcia rehabilitacyjne, psychoonkologiczne, liczne wyjazdy integracyjne oraz warsztaty sportowe i artystyczne, w których każdy może wziąć udział.
Naszym celem jest umożliwienie osobom chorym oraz tym, które wygrały z chorobą, powrotu do normalnego życia i akceptacji samych siebie.

Wspólnie tworzymy stowarzyszenie, gdzie swoje miejsce odnaleźć może każdy człowiek chory onkologicznie oraz zdrowy, a także każdy, kto już pokonał chorobę.
Razem odnajdujemy swoją drogę powrotu do zdrowia oraz samoakceptacji, razem stawiamy czoła chorobie i wspólnie ją pokonujemy.
Jeśli tylko potrzebujesz pomocy - Ty, albo ktoś bliski Tobie - odezwij się do nas, a usłyszysz odpowiedź. Nie jesteś sam, bo jest nas wielu i w tym tkwi nasza siła.

Organizujemy:
- zajęcia rehabilitacyjne, które pomogą wrócić do pełnej ruchowości
- zajęcia z jogi, które odprężają i pomagają zebrać myśli
- spacery nordic walking, po Wrocławiu i poza nim
- spotkania grup wsparcia, gdzie każdy może się odnaleźć
- warsztaty tematyczne - plastyczne, sportowe, integrujące
- wyjazdy warsztatowe, kajaki albo ognisko w górach oraz inne wyjazdy po Polsce
- warsztaty psychoonkologiczne, czyli pomoc dla ducha.

Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.