• Pomagaj z nami!

    Rozliczając z nami PIT
    możesz przekazać 1% na cele statutowe
    Podkarpackie Stowarzyszenie „Daj Szansę”
    KRS 0000350492

Celem przewodnim naszego Stowarzyszenia jest niesienie pomocy dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzicom w rehabilitacji oraz integracja dzieci chorych ze zdrowymi. Obecnie działamy na terenie woj. podkarpackiego i skupiamy 40 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym wraz z rodzinami, co łącznie daje ponad 100 osób; do tego dochodzi grono zaprzyjaźnionych wolontariuszy, fizjoterapeutów, lekarz rehabilitacji i terapeuci. Działamy na małą skalę, ponieważ same jesteśmy matkami chorych dzieci i staramy się wspólnymi siłami im pomóc w maksymalnie możliwy i dostępny nam sposób. Nie posiadamy siedziby, środki pozyskujemy z 1% podatku, ze składek członkowskich i z projektów. Przeznaczamy je na rehabilitację w domach podopiecznych, hipoterapię, zajęcia na basenie, terapię zajęciową, lekcje języka angielskiego, spotkania integracyjne, wyjazdy itp.
Aktualnie poprzez realizację różnych projektów zapewniamy naszym podopiecznym terapię zajęciową, rehabilitację oraz lekcje języka angielskiego.


Dziękujemy za pomoc i zaufanie!Procedura odinstalowania aplikacji PITax.pl dla Windows. Wchodzimy w Panel Sterowania i z listy wybieramy opcję - Dodaj/Usuń programy. Szukamy aplikacji pod nazwą "PITax.pl Łatwe Podatki" następnie ją zaznaczamy (klikamy na niej). Gdy dana aplikacja jest podświetlona, włączamy opcję „Usuń". Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.