Urząd Miasta Krasnystaw

Urząd Miasta Krasnystaw
 • Miasto Krasnystaw położone jest w południowo-wschodniej części Polski, w województwie lubelskim. Zajmuje powierzchnię 4 207 ha.
  Oddalone jest:

  • od stolicy kraju - Warszawy ok. 229 km,
  • od miasta wojewódzkiego - Lublina ok. 56 km,
  • przejścia granicznego w Dorohusku o ok. 60 km.

   

  Miasto posiada dobre uwarunkowania do rozwoju rolnictwa, 76% jego powierzchni stanowią użytki rolne. Krasnystaw jest Miastem o bogatej tradycji historycznej sięgającej okresu wczesnego średniowiecza. Początki Krasnegostawu związane są z istnieniem warownego grodu Szczekarzów, który został włączony do Polski w 1366 r. przez Kazimierza Wielkiego, a 1 marca 1394 r. uzyskał od Władysława Jagiełły prawa miejskie.

  Położenie Krasnegostawu oraz prowadzone w mieście i regionie inwestycje są kolejnym czynnikiem wyróżniającym Krasnystaw na mapie kraju jako miejsca świetnego do rozwoju przedsiębiorczości.

  Doskonała baza sportowa przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności miasta zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających jednocześnie dając potencjał do promocji Krasnegostawu na arenie ogólnopolskiej poprzez organizację wydarzeń sportowych.

  Do popularności miasta w skali kraju bez wątpienia przyczyniają się Chmielaki, które przyciągają do Krasnegostawu nie tylko licznych turystów i artystów, ale także przedstawicieli chmielarstwa, piwowarstwa, branży browarniczej oraz wiele firm, które decydują się na promocję poprzez sponsoring imprezy. Chmielaki są więc nie tylko atrakcją turystyczną i rozrywkową, ale stanowią też istotne forum wymiany poglądów oraz zdobywania kontaktów biznesowych.Pamiętaj, aby wpisać w formularzu PIT adres zamieszkania w Krasnymstawie.


Nie musisz być zameldowany w Krasnymstawie.


Nie musisz składać żadnych dodatkowych dokumentów.


Zachowaj potwierdzenie złożenia deklaracji PIT.