Urząd Miasta Lubawka

Urząd Miasta Lubawka
 • Lubawka

   

  Lubawka to malowniczo położone miasteczko u podnóża gór Kruczych w województwie dolnośląskim, w powiecie kamiennogórskim na granicy z Republiką Czeską, które warto odwiedzić osobiście. Na tych, którzy chcą zapoznać się z walorami historycznymi, kulturalnymi oraz krajobrazowymi i rekreacyjnymi Lubawki i naszych okolic czeka informująca w wyczerpujący sposób strona internetowa poświęcone naszemu regionowi.

  Poprzez regionalny serwis internetowy chcielibyśmy zapoznać Państwa z wszystkimi możliwościami, jakie czekają na tych, którzy u nas i z nami zechcą robić interesy, bądź odwiedzić Lubawkę i wypocząć w górach, blisko przyrody, z dala od zgiełku.

  Gmina posiada dużo możliwości rozwojowych na wielu płaszczyznach życia społeczno-gospodarczego. Szczególną możliwość stwarza położenie na ważnym szlaku komunikacyjnym Szczecin-Wrocław-Praga, łączącym Europę Południową i Północną.

  Wierzymy, że nasi przyszli partnerzy znajdą tu dogodne warunki inwestowania, prowadzenia działalności produkcyjnej, usługowej i turystycznej, ku zadowoleniu wszystkich.

  Mamy także nadzieję, że wszyscy odwiedzający nasz region spędzą w nim miło czas i będą do nas wracać, przejazdem bądź zostaną na dłużej.

  Aby nasz region się rozwijał i sprostał oczekiwaniom zarówno mieszkańców, jak i gości i inwestorów potrzebne są fundusze. Budżet naszego miasta to w dużej części fundusze z Państwa podatków. Zachęcamy więc do rozliczania się lokalnie i wspierania lokalnych inicjatyw Organizacji Pozarządowych. Warto o nich pamiętać przekazując 1% swojego podatku. Ta mała z pozoru kwota przyczynia się do realizacji projektów poprawiających jakość życia tym najbardziej potrzebującym, ale także nam Wszystkim.

  Państwa podatki to także nowe miejsca rekreacji, lepsze drogi, chodniki, czy place zabaw. Wspierajmy więc swoje miasto, inwestujmy w nim świadomie.


Lubawka

 


Pamiętaj, aby wpisać w formularzu PIT adres zamieszkania w Lubawce.


Nie musisz być
zameldowany w Lubawce.


Nie musisz składać żadnych dodatkowych dokumentów.


Zachowaj potwierdzenie złożenia deklaracji PIT.